Gabriel Pasternak Kimdir

Asabiyim Ben (İspanyolca özgün adıyla Relatos salvajes), yönetmenliğini Damián Szifron'un üstlendiği, kara komedi türündeki 2014 yapımı Arjantin-İspanyol filmi. Antolojik bir film olan Asabiyim Ben, şiddet ve intikam temalı, konu bakımından birbiriyle bağlantısız altı farklı kısa filmden oluşmaktadır

Ansambl oyuncu kadrosuna sahip filmin başlıca rollerinde Ricardo Darín, Oscar Martínez, Leonardo Sbaraglia, Érica Rivas, Rita Cortese, Julieta Zylberberg ve Darío Grandinetti yer alır. 87. Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film dalında Akademi Ödülü adayı gösterilmiştir.

Gabriel Pasternak
Aynı uçakta seyahat eden iki yolcu, konuşmaları sırasında Pasternak adlı ortak bir tanıdıkları olduğunu keşfeder. Kadın yolcu Pasternak'ın eski kız arkadaşı, erkek yolcu ise Pasternak'ın üniversitede hazırladığı tezi inceleyen kişiler arasında bulunan müzik eleştirmenidir. Konuşmalara kulak misafiri olan başka bir kadın da Pasternak'ı tanıdığını söylemesinin ardından diğer yolcular da bir şekilde Pasternak'ı tanıdığını söylemeye başlar. Müzik eleştirmeninin uçaktaki tüm yolculara böyle birini tanıyıp tanımadığını sormasına tüm yolcular olumlu yanıt verir. Uçuşta görevli hostes ise pilotun Pasternak olduğunu söyler. Kendisini kokpite kilitlemiş olan Pasternak'a kimse ulaşamaz. Bir süre sonra irtifa azalmaya başlar ve uçak, Pasternak'ın ebeveynlerinin evine çakılır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol