"Sorry, something went wrong" ne demek?

Merhabalar, bu konumuzda Sorry, something went wrong sorunu çözümü hakkında sizlere çözüm önerileri vermeye çalışacağız. Konumuzun ayrıntılarına başlamadan önce Sorry, something went wrong ne demek kısaca bundan bahsederek sonrasında sorun nasıl çözülür? Bununla ilgili önerilerimizi vereceğiz.

Sorry, something went wrong kelimesinin Türkçe kelime anlamı olarak “üzgünüm bir şeyler ters gitti” kelimesine karşılık gelmektedir. Genel olarak bu problem Facebook üzerinde görülmektedir. Facebook giriş yapılırken giriş sorunu yaşandığı için bu uyarı mesajı alınmaktadır.

Bu sorun genel anlamda nereden kaynaklı olduğunu bilemeyebilirsiniz bunun nedeni Facebook sunucuları veya kullanmış olduğunuz internet bağlantısı gibi kullanıcı tarafından yaşanan aksaklıklar nedeniyle yaşanabilmektedir.

Bizde aşağıda vereceğimiz çözüm yöntemleri ile sorunu çözümlemeye çalışacağız. Aşağıda verdiğimiz adımları çözümleyin.

SORRY, SOMETHİNG WENT WRONG SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?
Dururken bu hatayı alıyorsanız genel olarak sorun Facebook bulunduğu sunucular tarafından kaynaklı olabilmektedir. Bu nedenle sorun çözülene kadar beklemek olacaktır. Belli periyotlar da giriş için tekrar tekrar deneyiniz.

Sunucular cevap vermediği için veya geç cevap verdiği için Sorry, something went wrong problemi yaşanmaktadır. Beklemekten başka bir çare yoktur eğer bu hata ülke genelinde yaşandığında haber kaynaklarından Facebook çöktü mü? Gibi başlıkları göreceksiniz.

Kullanıcı hataları tarafına bakarsanız internet bağlantısını kontrol ediniz mobil telefon da iseniz telefonun mobil internet bağlantısı kontrol ediniz yada wifi üzerinden bağlanarak deneyiniz. Bu tam tersi de olabilir kablosuz ağ bağlantısı kullanıyorsanız mobil interneti kullanın.

Telefondan, masaüstü bilgisayardan vpn bağlantısı yada Proxy ağ bağlantısı kullanıyorsanız normal bağlanmaya çalışınız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol