Kediler Neden Mırlar?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Kedilerle yaşamak

Kedi milleti arızalıdır. İstediğini yapar, evin asıl sahibi olurlar. Siz bir kedi besliyorsanız misafirsinizdir.

Ancak siz bunlarla uğraştırırken size öyle şeyler verirler ki... Kedilere aşık olursunuz....

Herşeyden önce elinizde viledayla sabah akşam yer siler ve elinizle evden tek tek kedi kumu toplarsanız egonuz sıfıra iner. Kediler size "ben" değil, "biz" demeyi öğretir. Eşyanın değil, sevginin kıymetini bilirsiniz.

Ağlarken gelir göz yaşlarınızı patileri ile silerler. Bir yeriniz ağrıdığında gelir tam olarak o ağrıyan yerin üzerine yatar ve ağrıyı geçirirler. Evinize gelen kötü ve sizi üzecek insanlar, ya kedinizin olduğu eve giremez, girsede uzun

Süre duramaz. Kediler enerjitik ve ruhani bekçilerdir. Bu yüzden peygamberlerin, büyücülerin, liderlerin hatta mısır firavunlarının kedileri vardı.

Kedi mırlaması sinirsel ve ruhani hastalıkların tedavisinde 5000 yıldır ve bugünde kullanılıyor. Kediler pek çok kültürde, şifacı bekçiler olarak adlandırılır. Kedilerle uyursanız kabus görmez ve dinlenmiş uyanırsınız. Stresli bir günden sonra kucağınızda 2 dakika sevin, stres sinir kalmaz.

Sokak kedilerini azaltırsanız evlerinizi fare ve hastalıklar sarar. Kediler ekolojik denge ve nüfusunda dengesidir.

Kedilerden korkan, tiksinen, uzak duran insanları gözlemleyin. Korkuyorlarsa psikolojik sorunları olur; sevmiyorlarsa mutlaka kötü insanlar olurlar. Bu o kadar belirleyici bir kıstastır ki, sadece bununla hayatınızdaki insanları belirleyebilirsiniz.

Kedi beslememiş, onlarla uyumamış insanlara; fanatik, deli, sorunlu hayvan sever görünürsünüz. Çünkü kedilere bulaşmış herkesin çantasında sokakta vermek için bir parça kedi maması olur. Kediler sevildiğinde ortalama sevilmezler.. Çok sevilirler ve ancak onlarla vakit geçirenler bilir ki, kesinlikle hayvan değiller. Kuvvetle muhtemel kediler başka bir dünyanın canlılarıdır.

Yapabilirseniz kışın bu ilk günlerinde muhtaç bir sokak kedisini evinize alın, hayatınız değişsin.

Sevgiyle kalın..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak