Almanca Yeni Yıl Mesajları

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Almanca Cümle   --Sonne, Mond und Sterne, hepsi Ferne'de, doch das Gute das ist ganz nah – ein glückliches und schönes neues Jahr!----

Türkçe--- Güneş, ay ve yıldızlar, her şey çok uzaktadır. Ancak, iyilik çok yakında – mutlu ve güzel bir Yeni Yılınız olsun!

Almanca---Das alte Jahr ist jetzt kel futsch, davul wünsch ich dir einen guten Rutsch. Glück soll uns das neue Jahr gestalten und wir bleiben hoffentlich die alten!    
Türkçe---Yeni Yıl yakında gitmiş olacak ve bu yüzden size iyi bir yıl diliyorum. Getirdiğimiz Yeni Yıl şans getirsin ve biz aynı eski dostlar hala aynıyız.

Almanca----Nacht und Wind, en iyi Ferkelchen das lacht und singt. Es wünscht nur eines, das ist klar: Alles gute im neuen Jahr!

Türkçe---Karanlıkta ve rüzgarda sallanan, gülen ve şarkı söyleyen bir domuz yavrusudur. Görüldüğü gibi, tek bir şey diliyor: Yeni Yıl her şeyin en iyisini getirsin!

Almanca---Ich bin die kleine Silvestermaus, steh leider nicht vor deinem Haus. Davul schick ich dir aus weiter Ferne, eine Hand voll Zaubersterne. 2022 için Alles Gute!  

Türkçe--- Ben maalesef evinizin önüne gelemeyen küçük Yılbaşı faresiyim. Bu yüzden seni uzaktan gönderiyorum, bir avuç sihirli yıldız. 2022 için en iyisi!

Almanca----Heut' an Silvester ich dich grüßen – und Dir mit einem Kuss den Tag versüßen olacaktır. Doch nicht nur heute denk ich bir dich, das ganze Jahr bist Du der Sinn für mich.    
Türkçe--- Bugün Yeni Yıl'da sizi selamlamak ve gününüzü bir öpücükle tatlandırmak istiyorum. Ama bugün seni düşüneceğim tek gün değil - benim için tüm yıl boyunca var olma sebebimsin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13