Hastanede Corona Paniği: Hasta Corona virüs Kaptım Diye Ortalığı Birbirine Kattı

Tüm dünyayı tehdit altına alan corona virüsü her ne kadar ülkemizde görülmesede tedbirleri elden bırakmamak gerekiyor. Bursa'da bir hastanın hastaneyi basıp ortalığı birbirine kattığı görüntüler ortaya çıktı.

Bursa'da 68 yaşındaki hasta corona kaptım diye ortalığı savaş alanına çevirdi

Bursa’nın Mudanya ilçesinde yaşayan E.O., 2 gün önce Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurup, İtalya’dan geldiğini ve corona virüsü kaptığını söyledi. Bunun üzerine E.O. için önlem alındı. Tedbir amacıyla hastaneye hasta kabul edilmedi. Hastanede bulunan hasta ve  hasta yakınlarına da maske dağıtıldı.

E.O.’nun yapılan testlerinde hastalığa dair bir hastalığa dair herhangi bir bulguya rastlanmadı. E.O., iddiasında ısrar edince, hastaneye polis çağrıldı. Bunun üzerine E.O. hastaneden çıkıp uzaklaştı.


ŞEHİR HASTANESİ’NE DE GİTMİŞ


Polisin yaptığı araştırmada, E.O.’nun olaydan bir gün önce de yine aynı şikayetle Bursa Şehir Hastanesi’ne gittiğini, burada da önlem alındığını, yapılan test sonuçlarının da temiz çıktığı belirlendi. E.O., Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından dün gece evinde gözaltına aldı.

İFLAS, AKLİ DENGESİNİ  BOZMUŞ

Ailesi ile görüşen ekipler, iş adamı olan E.O.’nun iflas edince akli dengesinin bozulduğunu, İtalya’ya ise gitmediğini öğrendi.

Sağlık raporu için hastaneye götürülen E.O., kendisini görüntüleyen gazetecilerin ‘Hastaneye neden gittiniz?’ sorusuna ‘Şüphelendiğim için gittim’ dedi.


O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Bu arada E.O.’nun, hastaneye gelip, corona virüsü kaptığını söylemesi ve ardından yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde E.O.’nun hastaneye gelerek şikayetini sağlık ekiplerine söylediği, personelin maske dağıtmaya başladığı ve karantina odasının hazırlandığı sırada E.O.’nun beklediği görüldü.

DHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol