İŞKUR evde paketleme işi! Evde 3-4 saat çalışarak 2 bin TL kazanabilirsiniz!

Koronavirüs salgını sebebiyle iş bulmak her geçen gün daha da zor bir hale geldi. Ancak İŞKUR vatandaşların bu dönemde yoğun bir şekilde iş aradığını bilerek, üretimin de durmaması adına evde paketleme işi veriyor. Başvuru için ise sadece tek şart arıyor

İŞKUR aracılığı ile evde gelir elde etmek isteyenler, evde paketleme işlerini araştırıyor. Günlük olarak sadece 3-4 saat çalışma ile ayda ortalama 2 bin TL'den daha fazla kazanarak evine katkıda bulunmak isteyenler, İŞKUR evde paketleme işi detaylarını araştırıyor.


NE TÜR PAKETLEME İŞLERİ VERİLİYOR?

İŞKUR aracılığı ile genellikle kına paketleme işi, iplik temizleme işi, boncuk paketleme işi gibi bir takım paketleme işleri veriliyor. Evden çalışarak para kazanmak isteyenler İŞKUR'un verdiği paketleme işlerinin detaylarını araştırıyor. İşte evde paketleme işi hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde..

SADECE 3-4 SAAT ÇALIŞMA

Alınan işin büyüklüğüne - küçüklüğüne göre günde sadece 3-4 saat çalışma ile aylık ortalama 2 bin TL gelir elde edebilirsiniz. Kişi paketleme işine ne kadar çok vakit ayırırsa, kazancı da o kadar yüksek olacaktır. Ancak İŞKUR evde paketleme işi için tek bir şart arıyor.

VAKALAR PATLAYINCA EVDE EK İŞLERE TALEPLER ARTTI

Tüm Türkiye genelinde vaka sayılarının resmen patlaması vatandaşların evde ek işlere yönelmesine neden oldu. Bu noktada da akla gelen ilk kurumlardan biri olan İŞKUR sayesinde aylık gelir elde etmek mümkün.

EĞİTİM SERTİFİKASI GEREKİYOR

Evde ek iş başvuru için ilk olarak kişinin eğitim sertifikası belgesini İŞKUR meslek danışmanına teyit ettirmesi gerekiyor. Belgesi olan kişiler, kendilerine en yakın İŞKUR merkezine giderek başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Kişinin uygunluğuna göre paketleme işi SMS ile cep telefonuna gönderilecek. En güncel paketleme iş ilanlarına linkten ulaşabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol