Sınıf Öğretmenleri Ne Kadar Ek Ders Alıyor?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Sınıf öğretmenlerinin ek dersi ne kadar? Sınıf öğretmeni ek dersi ne kadar? Sınıf öğretmenlerinin ek dersi ne kadar?

Öğretmen ek dersleri branşlara göre değişiklik göstermektedir.

Sınıf öğretmenlerinin ek ders miktarını şu şekilde hesaplayabilirsiniz.

Temmuz ek ders katsayısına göre 1 ayda nöbet dahil 80 saat ek ders alır. 80*40= 3200₺ civarında ek ders alır. (4 hafta üzerinden)

İyep, destek eğitim, egzersiz, halk eğitim kursu, çocuk kulübü kalemlerinden hangisini açıyorsa artı olarak oda eklenmektedir.

Anahtar Kelimeler:
Sınıf öğretmeni Ek Dersi 2022Sınıf öğretmenlerine 2 Saat Ek DersSınıf öğretmenliği Ek Ders HESAPLAMASınıf öğretmeni Ek Ders SaatiSınıf öğretmeni Haftada Kaç Saat Ek Ders AlırOkul öncesi Ek Ders HESAPLAMAOkul öncesi öğretmeni Ek Ders ücreti Ne KadarOkul öncesi öğretmeni Haftada Kaç Saat Ek Ders AlırSınıf Ve Branş öğretmenleri Ek Ders Hesaplama KılavuzuOkul öncesi öğretmenleri Ne Kadar Ek Ders AlıyorOkul öncesi öğretmenlerin Ek DersiEk Ders Nasıl HesaplanırOkul öncesi öğretmeni Haftada Kaç Ek Ders ücreti Alacaköğretmen Ek Ders HesaplamasıHangi Öğretmen Ne Kadar Ek Ders AlıyorBranş öğretmenleri Ne Kadar Ek Ders Alıyor 2022Branş öğretmenleri Ne Kadar Ek Ders AlıyorBranş öğretmen Ek DersiÖzel Eğitim Ve Okul ÖncesiSınıf öğretmenleriSınıf öğretmeni Aylık Ek Ders ücreti Ne KadarSınıf öğretmeni Aylık Ek Ders ücreti Ne Kadar?Öğretmen Ne Kadar Ek Ders AlırÖğretmen Ne Kadar Ek Ders Alır?2022 Sınıf öğretmeni Ek Ders Nasıl Hesaplanır2022 Sınıf öğretmeni Ek Ders Nasıl Hesaplanır?Sınıf Olan öğretmeni Kaç Saat Ek Ders AlırSınıf Olan öğretmeni Kaç Saat Ek Ders Alır?Okul Öncesi Ve Sınıf Öğretmenleri Haftalık Kaç Saat Ek Dersöğretmen Ek Dersi Ne KadarTemmuz Ayı Ek Ders HesaplamasıEk Ders Hesaplamasıöğretmenlerin Ek Ders Hesaplamasıöğretmen Ek DersiEk Ders TutarıEk DersSınıf öğretmeni Ek DersiSınıf öğretmeniSınıf Öğretmenleri Ne Kadar Ek Ders AlıyorSınıf Öğretmenleri Ne Kadar Ek Ders Alıyor?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı