Ödevine Yazdığı Tek Cümleyle En Yüksek Notu Alan Öğrenci

Bir öğrenci ev ödevine tek bir cümle yazarak tam not aldı. Fight Club Filmi Hakkındaki Ödevine Tek Cümle Yazarak En Yüksek Notu Alan Öğrenci
 

ABD'deki üniversitelerde ödevler genelde yaratıcılığı tetiklemek ve test etmek üzerine kuruludur. Ancak, bazı öğrenciler dersten kalma riskini göze alarak yaratıcılığın dozunu biraz kaçırabilirler. Neyse ki, bu yaratıcılık dehası öğrencilerinin mizah anlayışına ayak uyduran ve yaratıcılıklarını takdir eden profesörler de var. Allison Garret da bu konudaki şanslı isimlerden biri.
Allison Garret adındaki genç, yazdığı ödevi Twitter'dan paylaştı ve bu paylaşımı bir anda viral oldu.
Allison’a bir film eleştirisi yazma ödevi verildi. Allison, Fight Club (Dövüş Kulübü) filmini bu ödev için seçti. Bir inceleme makalesi yazması gerekiyordu.

Makalenin ise en az 500 kelime uzunluğunda olması gerekiyordu, ama Allison sadece bir cümle yazdı.

Dövüş Kulübü
"Dövüş Kulübü’nün ilk kuralı, Dövüş Kulübü hakkında konuşmamaktır.”

Bu kült filmi izleyen tüm sinemaseverler bundan daha iyi bir makale yazılamayacağı konusunda hemfikir oldu. Allison’un öğretmeni, bu sıra dışı ve yaratıcı yaklaşıma en yüksek notu (100) verdi!

Fakat profesörümüz öğrencisini uyarmayı da ihmal etmiyor:
“Böyle bir şeyi sakın diğer profesörlerde deneme. Onlar benim mizah anlayışıma sahip olmayabilirler.”

https://ceotudent.com/fight-club-filmi-hakkindaki-tek-cumlelik-makale?fbclid=IwAR0lyJ51NCMVRgPcR44zLkswYK_qAxy58eQes_P26ff2ycubZoXAFpyPNyE

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol