Çocukların Öğrenmesini Daha Kolaylaştıracak Eğitici Öğretmen Kanalları

Aşağıda size vereceğimiz kanal isimleri sayesinde çocuklarınız eğlenerek öğrenecek

İşte o kanallar
1. Cep Öğretmen kanalı

Cep öğretmen, eğlenceli ve samimi sohbetler eşliğinde kelimelerin doğru yazımını anlatan bir kanal. Farklı öğretmenlerin bir arada çektiği ‘’Nasıl yazılır?’’ videoları, kısa ve çabuk anlaşılır bir havaya sahip. Bu da kanalı öğrencilerin korkulu rüyası olan boğuculuk ve sıkıcılıktan son derece uzaklaştırıyor. Türkçenin doğru kullanımının bir lüks değil ihtiyaç olduğunu dikkate alırsak bu eğlenceli ve bilgi içeren kanaldan yararlanabilirsiniz.

2. Öğretmen Annem kanalı

Bir okul öncesi öğretmeni tarafından hazırlanan videolar daha çok 0 ile 6 yaşlarında çocuklara hitap ediyor. Oyunlar, pratik bilgiler, el işi becerilerini izleyebileceğiniz kanal çocuklarınızın sosyal aktivite zamanlarını çok güzel bir şekilde doldurabilir.

3. Yeni Nesil Öğretmen kanalı

Bir köy okulu öğretmeninin, internet imkânları sayesinde geniş kitlelere ulaşabilmesi ne güzel şey. Yeni nesil öğretmen kanalı bir öğretmenin sınıf içi oyun ve etkinliklerini videoya çekip paylaştığı bir yer. Enerjisi ve eğlencesi yüksek kanal size de yeni etkinliklerin kapılarını aralayabilir.

4. Madam Teacher kanalı

Bir başka okul öncesi öğretmeninin yaptığı güzel işlere de bakmayalım mı? Çizim, el işi ve zanaatın bir arada olduğu bu kanalda da çocuklar için bilgi ve eğlenceyi bir arada bulabilirsiniz. Okul öncesi öğretmenleri bu işi sahiden iyi biliyor.

5. İlkokulda Etkinlik kanalı

Bu kanalda da el işi ve yaratıcılık esas mesele. Öğrenmeyi kolaylaştıracak ve hızlandıracak görsel şenlikler ve özgün içeriklerle çocuklarınıza izletip öğretebileceğiniz sayısız video ile dolu.

6. Etkinlik Arşivim kanalı

Kars’taki bir öğretmenin yaptığı etkinlikleri paylaştığı şahane bir kanal daha. Sayfada ayrıca çeşitli çekiliş ve kitap tanıtımları da oluyor. Yapılan işlere bakarsanız ne kadar özgün ve işinize yarayacak şeyler olduğunu göreceksiniz.

7. Keşfeden Öğretmenler kanalı

İnternette şöyle bir gezindiğiniz takdirde okul öncesi öğretmenlerinin bu alanda ne kadar faal olduğunu görebilirsiniz. Onlardan biri de bu kanal. Çeşitli el işi ürünleri, yararlı ve gerekli bilgileri dikkat çekici şekilde anlatımı ve çocukları da işin içine katması kanalın en içi ısıtan özelliklerinden birkaçı.

8. Okul Öncesi kanalı

Yapılan etkinliklerini paylaşan kanal listemizin son durağı. Resim, maket, yaratıcı yöntemlerle rakam ve tarihî bilgiler öğreten kanalın etkinliklerini takipçileri ile paylaşması oldukça kıymetli. Bu sayede çocuğunuzun da faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: https://listelist.com/egitici-ogretmen-kanallari/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13