Cenazesinde Çiçek Yerine Bağış Yapılmasını İsteyen Öğretmen

Tammy Waddell’in cenazesinde çektiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşan kuzeni Brad Johnson, herkesin bu dileği gerçekten de yerine getirdiğini açıkladı.

Kilisede yapılan cenaze töreninde çekilen fotoğrafta, koridorun her iki tarafında da içi okul malzemeleriyle dolu çantalar görmek mümkün. Yaşamını kaybeden öğretmen Tammy Waddell’in kuzeni fotoğrafı şu notla paylaştı: “Kuzenimin cenazesiyle ilgili son dileği, çiçek yerine ihtiyaç sahibi öğrenciler için içi okul malzemeleriyle dolu çantaydı. Bir öğretmenin yaşamı böyle sona erdi.”

100’den fazla meslektaşı Tammy Waddell’in anısına ellerinde okul malzemeleriyle dolu çantalarla cenazeye katıldı.

Tammy Waddell’in başlattığı bu kampanyayı onun anısına devam ettirmek isteyen kuzeni Brad Johnson, kuzeninin çalıştığı okulun adresini de sosyal medya üzerinden paylaştı. Bağış kampanyasına başka yerlerden katılmak isteyen insanları ise kendi bölgelerindeki okullarda okuyan ihtiyaç sahibi çocuklara bağış yapmaya yönlendirdi.

“Fotoğraf sosyal medyada hızla yayılınca ihtiyaç sahibi öğrencilere bağış yapmak isteyen insanlar da sıraya girmeye başladı. Ailemde çok fazla eğitimci var. Ne çok ihtiyaç sahibi çocuk olduğunu, yoksul bölgelerin ne kadar fazla olduğunu çok iyi biliyorum. Tüm bağış yapmak isteyen insanların içlerinden çıkan bu sevgiyi kendi yaşadıkları yerlerde yaymalarını isterim,” diyor Johnson.

Kaynak: https://www.popsugar.com/moms/Teacher-Asks-School-Supplies-Her-Funeral-45003534

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol