Haftalık Öğrenci Soru Çözme Takip Çizelgesi

1. Her öğretmen üzerinde zimmetli öğrenci sayısının iki katı kadar formun çıktısını almalıdır.

2. Danışmanı olduğu her öğrenciyle birebir görüşme sağlayarak öğrencinin kapasitesine, derslerdeki basarı seviyesine, öğrencinin çözebileceği minimum soru sayısını tespit ederek haftalık olarak soru sayısı belirlemelidir.

3. Formda yer alan gerekli alanlar eksiksiz doldurulmalıdır. (Öğrencinin adı-soyadı, sınıfı, numarası, ayı, haftası alanları)

4. Formda yer alan Ayı alanı soru çözümünü uyguladığınız ayı ifade eder.

5. Formda yer alan HAFTASI alanı ise soru çözümünde kaçıncı haftada olduğunuzu ifade eder.

6. Danışman öğretmenler öğrencileri için belirledikleri soru sayılarını TAVSİYE EDİLEN SORU SAYISI sütununun altında ilgili ders satırına işlemelidir.

7. Form doldurulduktan sonra bir nüshası öğrenciye verilmeli diğer nüshası da danışman öğretmenlik dosyalarınızda tutulmak üzere Rıdvan DEMİRSES'e teslim edilmelidir.

8. Okul idaresi hazırladığınız çizelgeleri elektronik ortamda danışman öğretmenlik dosyalarınıza işledikten sonra sizlere mail olarak geri gönderecektir. 

9. Danışman öğretmenler kendilerine gönderilen çizelgeleri kendi USB belleklerinde tuttukları danışman öğretmenlik dosyalarında denetimde sunmak üzere muhafaza etmelidir.

10. Formlar her hafta düzenli olarak öğrencilere PAZARTESİ günü verilmeli ve bir sonraki PAZARTESİ  geri alınırken yenisi verilmelidir.

11. Formda yer alan VELİ TAKİP ve ÖĞRETMEN TAKİP  alanlarına öğrencinin velisi ve öğretmen kontrol edildiğine dair imzalarını atmalıdır.

12. Şayet öğrenci tavsiye edilen soru sayısına ulaşamamışsa sebepleri araştırılmalı ve velisi ile iletişime geçeerek önlemlerini almalıdır.

Haftalık Öğrenci Soru Çözme Takip Formunu İndir               

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol