Çin'deki bir güzel sanatlar fakültesi giriş sınavı.

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!


Çok azı üniversiteye başvurmanın stresli bir süreç olup olmadığını sorgulayacaktır. Birçok Çinli öğrenci için bu süreç tamamen yeni bir düzeye taşınıyor ve sanat okuluna başvurmak da bir istisna değil.
Her yıl binlerce Çinli sanat öğrencisi, üniversite sanat programlarına girmek için başvuru sürecinin bir parçası olan uygulamalı sınavlar için en yakın büyük şehre seyahat ediyor. Artan otel konferans salonlarında veya spor tesislerinde yaşıtlarının yanında, yanında kurşun kalem ve boyalarla oturuyorlar. Tam bir gün veya daha fazla süre boyunca, gelecekteki akademik ve kariyer fırsatlarını belirleyecek belirli bir dizi sanat ödevini tamamlamaları gerekir. Ve ihtimaller onların lehine değil.
 

Pekin'deki Merkez Güzel Sanatlar Akademisi, yılda ortalama 40000'den fazla başvuru almaktadır ve 13000 kişi sınavlara davet edilmektedir; Okul her yıl sadece 700 ila 800 öğrenciyi kabul etmektedir. Görselde ise 7000 öğrencinin katılımı ile yapılmış bir sınav.

Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı '微信号: Union Studio' görseli olabilir

Kaynak: https://www.artsy.net/article/artsy-editorial-grueling-hyper-competitive-exams-decide-futures-chinese-art-students?fbclid=IwAR3JG5S9Q_C_EE1B74H0OxF4QyTHYlOrRXyhLWwxsd73t2GSiEIxaBSVLKI

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Threads beğeni satın al

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak