Yeni Tıraş Olana Ne Denir? Tıraş Olana Ne Denir

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Tıraş olan insan artık eskiye nazaran daha yeni bir görünüm kazandığından dolayı bu söz öbekleri de oldukça tercih edilir. Eğer sizde birisine tıraştan sonra söylenecek söz öbeklerini bilmiyorsanız, tıraş olana ne denir, yeni traş olana ne denir adlı yazımızı incelemenizde fayda var.

Sıhhatler Olsun
Ülkemizde tıraş sonrası söylenen ve en çok karıştırılan söz öbeklerinden olan saatler olsunun doğrusu sıhhatler olsundur. Tıraş sonrası tıraş olan bireye karşı iyi dileklerimizi bildirmek için söylenen sıhhatler olsun sözü toplum arasında oldukça çok kullanılmaktadır. Tıraş olana ne denir, yeni traş olana ne denir sorusu için harika cevaplardan birisidir.

Yüzün Gözün Açılmış
Tıraş sonrası diğer bir oldukça çok kullanılan söz öbeği ise yüzün gözün açılmıştır. Tıraş olana ne denir, yeni traş olana ne denir konusunda aklınız karşıtıysa yüzün gözün açılmış diyerek tıraş olmuş insana güzel dileklerinizi iletebilirsiniz.

Cillop Gibi Olmuşsun
Tıraş olana ne denir, yeni traş olana ne denir sorusu için diğer bir harika cevaplardan olan bu iyi dilek, tıraş olanın iyi hissetmesi için bire birdir. Bu söz öbeğini kullanarak tıraş olan insanın görümünü beğendiğinizi belirtmiş olursunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol