Yaz Tatili Ödevi

Liste şimdiden çevrimiçi olarak on binlerce beğeni aldı. 

Her sabah kendi başınıza sahil boyunca yürüyüşe çıkın , suya yansıyan güneş ışığına bakın ve sizi neyin mutlu ettiğini düşünün. 
Bu yıl sınıfta öğrendiğimiz yeni kelimeleri kullanmaya çalışın. Ne kadar çok şey söylersen, o kadar çok düşünceye sahip olursun. Ne kadar çok düşünürsen, o kadar özgür olursun.
Mümkün olduğunca çok okuyun. Mecbur olduğunuz için değil, yaz mevsimi rüyalar ve maceralar için ilham kaynağı olduğu ve okumak uçmak gibi olduğu için. Okumak en iyi isyan şeklidir (ne okuyacağıma dair tavsiye için bana gelin).
Sizi mutsuz veya boş hissettiren insanlardan, şeylerden ve durumlardan kaçının. İlham alın ve hayatınızı zenginleştiren, sizi anlayan ve kim olduğunuz için size değer veren arkadaşlar arayın.
Üzgün ​​veya korkuyorsanız endişelenmeyin. Yaz, tıpkı hayattaki diğer harika şeyler gibi, ruhu kafa karışıklığına sürükleyebilir. Günlük tutmaya çalışın ve nasıl hissettiğinizi anlatın (isterseniz Eylül'de birlikte okuyabiliriz).
Utanma hissetmeden dans edin. Yapabildiğiniz her yerde ve her yerde - dans pistinde veya evdeki odanızda tek başına yapın. Yaz dans etmekle ilgilidir ve katılmamak aptallıktır.
En az bir kez güneşin doğuşunu izleyin. Sessizce durun ve derin nefes alın. Gözlerini kapat ve minnettar ol. 
Bol bol spor yapın.
Gerçekten sevdiğiniz biriyle tanışırsanız, onlara söyleyin ve bunu yapabileceğiniz en güzel ve samimi şekilde yapın. Anlamazlarsa endişelenme. Eğer hiçbir şey olmazsa, o zaman olması gerektiği anlamına gelmez ve 8. maddedeki talimatı izleyin. İşler iyi giderse, 2015 yazını birlikte geçireceksiniz ve muhteşem olacak. 
Derslerimizdeki notlarınızı tekrar okuyun. Hayatınızda olup biten her şeyi okuduğumuz her şeyi karşılaştırın.
Güneş kadar mutlu ve deniz kadar özgür ve evcilleştirilemez olun.
Küfür etmeyin. Kibar ve nazik olun.
Yürek burkan senaryolarla iyi filmler izleyin  . Mümkünse onları İngilizce olarak izleyin. Bu şekilde hem dil becerilerinizi geliştirecek hem de hayal etme ve hissetme yeteneğinizi geliştireceksiniz. Filmin final jeneriğiyle bitmesine izin vermeyin - hikayesini kendi hayatınızda tekrar tekrar yaratın ve yaz deneyiminizin bir parçası yapın.
Yaz büyülüdür.  Sabahın erken saatlerinin pırıl pırıl güneşinde ve sıcak yaz akşamlarında, hayatın nasıl olması gerektiğini ve nasıl olabileceğini hayal edin. Olan her şeyi size bağlı hale getirin - bu şekilde hayallerinize giden yoldan asla vazgeçmeyeceksiniz. 
İyi ol.
Kaynak: ​https://brightside.me/article/a-teacher-posted-his-students-summer-homework-online-now-hes-famous-5105/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol