Sınav Görevlendirmeleri Nasıl Yapılıyor?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Sınavlarda görevli öğretmenler nasıl seçiliyor? Sınav görevlisi olma şartları neler? Sınav görevlendirmeleri nasıl yapılıyor? Sınav görevlendirmelerinde öncelikli kriterler nelerdir?

LGS sınav görevlendirmelerinin başlamasının ardından, kimi öğretmenlere sınav görevi çıkarken, kimilerine sınav görevi verilmedi.

Peki sınav görevlisi olma kriterleri nelerdir? Sınavlarda görev alacak gözetmenler, nasıl görevlendiriliyor?

Sınav görevlendirmeleri, öğretmenlerin daha önceki yıllarda aldıkları puanlara göre yapılmakta.

Daha önceki yıllarda görevlendirme alan ve yüksek puanlı olan öğretmenlerin, öncelikleri sağlanıyor. Yani ne kadar fazla puanı varsa bir öğretmenin, o öğretmen sınav görevlendirmelerinde öncelik alıyor. 

Sınavda görev alacak öğretmenlere, sınav öncesinde yapılacak olan toplantıda gerekli izahat ve dokümanlar size sunulur. Ayrıca komisyon başkan ve üyeleri size her daim yardımcı olurlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı