Sahte Ürünler Gerçek Ürünlerden Nasıl Ayırt Edilir?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Ürünün kalitesini inceleyin. Hak ihlalinde bulunan malların kalitesi genellikle orijinallerinden daha düşüktür.
Alışılmadık derecede düşük fiyatlara karşı dikkatli olun. Tüm sahte ürünler orijinallerinden daha düşük bir fiyata satılmasa da, şüpheli derecede düşük bir fiyat hala iyi bir göstergedir. Gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen öyledir.
Ambalajı dikkatlice inceleyin. İhlalde bulunan malların ambalajı genellikle tehlikelidir ve üretici ile ithalatçının adresini göstermez. Ayrıca birçok hak sahibi, ürünlerini hologramlar, kontrol numaraları ve/veya diğer güvenlik önlemleri ile işaretler. Bunlar, ürünün orijinal olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilir.
Logoların ve ticari markaların doğru görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edin . İlk bakışta, hak ihlalinde bulunan bir ürün, orijinal ürünle aynı görünebilir. Ancak daha yakından bakıldığında, bazı farklılıkları tespit edebilirsiniz. Örneğin, logolar kötü bir şekilde çoğaltılabilir ve ticari markalar kasten veya yanlışlıkla yanlış yazılmış olabilir.
İnternet üzerinden mal satın alırken , tedarik zinciri hakkında daha fazla bilgi almak ve malların yasal bir kaynaktan geldiğinden emin olmak için satıcılara veya müzayedecilere net sorular sormaktan çekinmeyin .
İlaçları güvenli, saygın kaynaklardan satın alın. Bunları çevrimiçi satın alırsanız, yalnızca reçeteyle satılan ilaçları reçetesiz tedarik etmeyi teklif eden web sitelerine karşı dikkatli olun. Etkili veya güvenli olmayan ilaçlarla beslenme riskiniz vardır.
Talimat kılavuzunu kontrol edin. Normalde kendi dilinizde olmalı ve dil bilgisi veya yazım hataları içermemelidir.
Şüphe duyduğunuzda, orijinal ürün üreticisinin web sitesine başvurun veya web sitesine bakın. Birçok hak sahibi, web sitelerinde, orijinallerin resimleri ve açıklamaları da dahil olmak üzere, müşterilerin sahte ürünleri tespit etmesine yardımcı olacak bilgilere sahiptir.
Halen sinemalarda yayınlanmakta olan filmlerin normalde DVD'de bulunmadığını ve filmlerin veya müzik CD'lerinin normalde DVD-R veya CD-R'de (yazılabilir CD'ler ve DVD'ler) satılmadığını unutmayın.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Sahte ürünSahte ürün Nasıl Anlaşılırürünün Sahte Olduğu Nasıl AnlaşılırSahte ürün Gerçekten Nasıl Ayırt EdilirGerçek ürünGerçek ürün Nasıl AnlaşılırSahte ürün Nasıl AnlaşılıyorSahte Ürünlerin Kendini Belli Eden KusurlarıSahte Kozmetik Ürünler Nasıl AnlaşılırSahte Ürünleri Orijinalinden Nasıl AyırabilirizÜnlü Markaların Orijinal Ürünlerini SahteleriSahte ürünleri öğrenme Ve Ayırt Etme RehberiSahte ürünleri öğrenme Ve Ayırt Etme Yollarıürünün Sahte Olduğunu Nasıl AnlarsınSahte ürün Orijinalinden Nasıl Ayırt EdilirSahteÜnlü Markaların Orjinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?Ünlü Markaların Orjinal Olduğu Nasıl AnlaşılırBir ürünün Gerçek Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?Bir ürünün Gerçek Olup Olmadığı Nasıl AnlaşılırNike Tayt çakma Olduğu Nasıl Anlaşılır?Nike Tayt çakma Olduğu Nasıl AnlaşılırInternetten Alınan Kozmetik ürünün Orjinal Mi?Internetten Alınan Kozmetik ürünün Orjinal MiÜrün KorsanlığıTaklit ürünlerTaklit ürünler Nasıl Anlaşılırçakma ürün Nasıl Anlaşılırürünün çakma Olduğuçakma ürünçakma ürünü Nasıl Anlarsınürünün çakma Olduğu Nasıl AnlaşılırOrjinal Barkod SorgulamaKozmetik ürünlerin Orjinal Olduğunu Nasıl AnlarızOrjinallik Kodu SorgulamaZara Orjinal ürün Nasıl AnlaşılırGant Orjinal Nasıl AnlaşılırBir ürünün Orijinal Olup Olmadığı Nasıl AnlaşılırMarkaların Orjinal Olduğu Nasıl AnlaşılırColumbia Orjinal Nasıl Anlaşılır

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al