Okulda Sigara İçme Cezası Nedir?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Okullarda öğrencinin sigara içmesi ve hatta bulundurmasının cezası nedir? Okullarda öğrenciler sigara içebilir mi? Okulda öğrencinin sigara içmesi yasak mı? Okulda sigara içerken yakalanan öğrenciye ne ceza verilir?
Okullarda sigara içmenin cezasına ilişkin detaylar haberimizde.
Okullarda öğrencilerin sigara içmesi yasaktır. Eğer bir öğrenci sigara içerken yakalanırsa, Yönetmeliğin uygun gördüğü cezayı alır.
Okullarda eğitmenlerden gizli olarak okul tuvaletlerinde, okul bahçesinde ve akla gelmeyen daha birçok alanda öğrenciler sigara içmektedir. Bu durumun tespiti halinde öğrenciler çeşitli cezalarla karşı karşıya kalacaklardır. Bu durum okul disiplin yönetmeliği içerisinde detaylı olarak belirtilmiş durumdadır.

Okulda sigara içerken yakalanan öğrencilere hem disiplin, hem de para cezası ödemek durumunda kalırlar.
Ancak öğrenciler reşit değilse para cezasının üçte biri oranına indirilerek öğrenci ailesine gönderilmektedir. 
Bunun yanında disiplin kuruluna sevki gerçekleştirilen öğrenci buradan çıkan karar neticesinde de ceza yemektedir.

Anahtar Kelimeler:
Okulda Sigara İçme Cezası Nedir?Okulda Sigara İçme Cezası NedirSigaraSigara Içme CezasıOkulda Sigara Içme CezasıOkullarda Sigara Içme Cezası NedirOkullarda Sigara Içerken Yakalanan öğrenciye Ne Ceza VerilirOkulda Sigara Içen öğrenciye Ne Ceza VerilirSigara Içerken Yakalanan öğrenciye Ne Ceza VerilirSigara Içen öğrenciye Ne Ceza VeriliyorOkulda Sigara Içenin Ailesine Para CezasıOkulda Sigara IçmeninBulundurmanın CezasıOkulda Sigara Içmek Yasak MıOkullarda Sigara Içmek YasakmıOkul Bahçesinde Sigara Içmek YasakmıOkul Bahçesinde öğretmenin Sigara Içmesi Yasakmıöğretmenöğretmenin Okulda Sigara Içmesi Yasakmıöğrencinin Sigara Içmesiöğrenci Sigara Içerken Yakalnırsa Ne Ceza Alıröğrenci Sigara Içerken Yakalanırsa Aileye Haber VerilirmiSigara Içmenin Cezası NedirOkula Sigara Götürmenin Cezası NedirOkulda Sigara Içerken Yakalanan öğrenciye Ne Ceza VerilirSigara Içerken Yakalanan öğrenciye Ne Ceza VeriliyorSigara IçmeköğrenciOkulÖğrenci Sigara IçecekCezayı Babası ödeyecekOkulda Sigara Içen öğrencilere Para CezasıOkulda Sigara Içen öğrenciyeCezaOkullarda Sigara Yasağını Uygulayacak Görevli Nasıl Belirlenir?Okullarda Sigara Yasağını Uygulayacak Görevli Nasıl BelirlenirOkulda Sigara Bulundurmak Yasak MıOkulda Sigara Içme Cezası YönetmeliğiOkulda Sigara Içme Para CezasıOkulda Sigara Içen öğretmenLise Disiplin CezalarıÖğretmenin Okulda Sigara Içme CezasıLisede Sigara Içmenin CezasıOkul Bahçesinde Sigara Içme CezasıDisiplin Suçuöğrencilerin Disiplin Suçu NelerdirDisiplin Suçunu Gerektirecek Durumlaröğrencinin Sigarayla Yakalanması

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol