Okul Müdürü Destek Eğitim Odasında Görevlendirilir mi?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Okul müdürleri ve müdür yardımcıları destek eğitim odalarında görevlendirilir mi? Okul müdürü destek eğitim odasında görev alabilir mi? Destek eğitim odalarında kimler görevlendirilebilir? Öğretmenler haricinde destek eğitim odalarında kimler görev alabilir?
MEB yönetmeliğine göre, destek eğitim odalarında müdür ve müdür yardımcıları görev alamaz. 
MEB yönetmelik maddesi halen devam etmekte ve değiştirilmemiştir. 
Özel eğitim hizmetleri yönetmeliği Madde 25:  "Okul müdürü ve müdür yardımcıları destek eğitim odalarında görev alamazlar."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al