MNG Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

MNG Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Mng kargo takip yapmak için, birçok farklı seçenek mevcuttur. Eğer kargonuz bir şahıs veya şirket tarafından gönderildiyse, sizin karşı tarafa vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına kargo firması tarafından mutlaka bir sms bildirimi gönderilmektedir. Burada bir bağlantı göreceksiniz, ister oraya tıklayarak isterseniz de sms içinde bulunan kargo takip numarası üzerinden rahatlıkta sorgulama yapabilirsiniz.

Telefon Numarama Kargo Takip Numarası Gelmedi Ne Yapabilirim?

Eğer kargo firması tarafından, telefon numaranıza kargonuzun durumuyla ilgili hiçbir bilgi iletilmediyse, mutlaka gönderici kişiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gönderici kişide mutlaka kargo takip numarası bulunuyor. Eğer bunun içinde imkanım yok diyorsanız, doğrudan hangi kargo firmasıyla gönderim sağlandıysa, o firmanın müşteri hizmetlerini arayarak TC kimlik numarası üzerinden kargo takip işlemi yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Sürat kargo takip işlemi yapabilmek için öncelikle mutlaka elinizde kargonuzun takip numarası bulunmak zorundadır. Kargo takip numarası her zaman vermiş olduğunuz telefon numarası üzerinden size otomatik bir sms yoluyla iletilir. Bu sms içeriğinde, kargonuzu takip edebilmeniz için kargo numarası ve doğrudan kargonun takibini yapabilmeniz için bir bağlantı yer alır. Ancak bazı durumlarda hiçbir şekilde kargo firması sms göndermeyebilir.

Kargo Takip Numaram Sms Olarak İletilmedi Ne Yapacağım?

Bu durumda mutlaka gönderici kişiyle iletişime geçerek, ondan kargo takip numarasını istemeniz gerekmektedir. Eğer böyle bir şey için imkanınız yoksa, kargo firmasıyla iletişime geçmenizi öneririz. Kargo firması sizden TC kimlik bilginizi isteyerek sorgulama yapabilir, kargonuzun şu an nerede olduğuna kadar bilgi alabilirsiniz.

Trendyol Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Trendyol kargo takip yapmak için, sipariş verdikten sonra trendyol üzerinden kargonuzun durumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, Siparişlerim kısmında son verdiğiniz siparişin üzerine tıklayarak kargo durumunu öğrenebilirsiniz. Eğer kargo numaranız da mevcut ise, kargotakip.org gibi tüm kargoların bir arada takibinin yapıldığı siteye giriş yaparak sorgu gerçekleştirebilirsiniz.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol