Memurlar İçin Disiplin Affı Çıkar Mı?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Memurlar için disiplin affı çıkar mı? Memur disiplin affı nedir ve ne zaman çıkar? Disiplin affına ilişkin detaylar nelerdir? Disiplin affı çıkartılır mı? Disiplin affı çıkartılırsa eğer, kimler yararlanabilecek? Disiplin affı kimleri kapsar?

Seçim yaklaşırken öğrenci affı, imar affı, Kyk faizlerinin silinmesi, icra borçlarının silinmesi gibi gelişmeler yaşandı.

2005 yılından bu yana memurlar için disiplin affı çıkmamıştır. 2013 ve 2014 yıllarında memurlar için disiplin affı çıkacak söylentileri yayıldı fakat uygulamaya geçilemedi.

Devletin güvenliği, milli birliğimiz ve bütünlüğümüzü tehlikeye sokacak disiplin cezaları haricinde memurları sevindirecek bir disiplin affının seçimden önce çıkarılmasını istiyoruz.

Disiplin affı isteyen memurlar, seçimden önce diğer kişilere verilen affın, kendilerinede verilmesini talep etmekteler. Özellikle seçim demek, bir çok alanda yapılan affın gerçekleşmesi demek olduğundan dolayı, disiplin suçu işleyenler, seçim öncesinde disiplin affı müjdesi bekliyor. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al