Verification: 37dd5e6ee914423e

Maaş Ödülü İçin Dilekçe mi Veriliyor?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Milli Eğitim bakanlığı 3 başarı belgesi olan öğretmenlere, üstün başarı belgesi ve maaş ödülü vermekte.
Üstün başarı belgesi sonrasında, maaş ödülü için ne yapmak gerekiyor? Üstün başarı belgesi sonrasında maaş ödülü kimlere veriliyor? Maaş ödülü tüm üstün başarı belgesi olan öğretmenlere veriliyor mu? Maaş ödülü için dilekçe ile mi başvuru yapılmalı?
Maaş ödülü her üstün başarı belgesi alan öğretmene verilmiyor. Maaş ödülünü alma şartları şu şekilde yapılmaktadır?
Üstün başarı belgesini alanlar içinden en yüksek puandan sıralama yapılarak, belli bir yüzdesine verilmektedir. 
Daha sonraki dönemlerde tekrar teklif edilip alınabiliyor. 2020 yılında alanlar mayıs 2021 tebliğler dergisinde yayınlandı o zaman 1400 lira civarında ödül almışlardı.


3 Başarı belgesi olan öğretmenler belgelerini, bağlı bulundukları okula vermesi gerekmektedir.  Belgelerinin fotokopisini idareye verilecek, idare ise belgelerin fotokopisini ilçeye gönderecek. 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
üstün Başarı Belgesi Için Dilekçe örneğiüstün Başarı Belgesi örneğiBaşarı BelgesiDilekçe örneğiüstün Başarı Belgesi ödül Dilekçe örneğiÜstün Başarı Belgesi Para ödülü 2022 Ne Zaman VerilirÜstün Başarı Belgesi Talep DilekçesiMaaş ödülü HESAPLAMA Programıöğretmen üstün Başarı Belgesi Dilekçe örneğiMemur Üstün Başarı Belgesi Talep Dilekçe örneğiÜstün Başarı Belgesi Para ödülüÜstün Başarı Belgesi Para ödülü 2022Üstün Başarı Belgesi Para ödülü Ne Zaman VerilirÜstün Başarı Belgesi Verilenlere Yapılan Maaş Ödülüüstün Başarı Belgesi Alma Dilekçe örneğiÖğretmenlerin Üstün Başarı Belgesi Alma Dilekçe Örneğiöğretmen Maaş ödülüöğretmenüstün Başarı Belgesi Sonrası Maaş ödülü Kimlere Verileceküstün Başarı Belgesi Sonrası Ne Kadar ödül VerilecekÜstün Başarı Belgesi Kaç Puan GetirirÜstün Başarı Belgesi Kaç Puan Getirir?Lisede üstün Başarı Belgesi Ne Ise YararLisede üstün Başarı Belgesi Ne Işe Yarar?3 Başarı Belgesi Maaş ödülü Ne Kadar3 Başarı Belgesi Maaş ödülü Ne Kadar?3 Başarı Belgesi Alan öğretmene Ne Verilir3 Başarı Belgesi Alan öğretmene Ne Verilir?Üstün Başarı Belgesi Para ödülü DilekçeÜstün Başarı Belgesi Alanlara Maaşla Ödüllendirme YazısıMaaş ödülü Başvurusu Nasıl YapılacakMaaş ödülünü Kimler AlacakMaaş ödülü Hangi Kriterlerde VerilecekMaaş ödülü Hangi öğretmenlere VerilecekMaaş ödülü Kimlere Verileceküstün Başarı Belgesi Sonrasında Nasıl ödül Alınıyorüstün Başarı BelgesiDilekçeMaaş Ödülü İçin Dilekçe Mi VeriliyorMaaş Ödülü İçin Dilekçe Mi Veriliyor?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al