+20 Hangi Ülkenin Kodudur?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

+20 nerenin kodudur? +20 Hangi ülke kodu? +20 hangi ülke kodu olarak geçmektedir? +20 nereni kodudur? +20 Hangi ülke kodu olarak geçmektedir?
Özellikle son günlerde vatandaşlar, Whatsapp üzerinden bilinmeyen numaralar tarafından sıkça aranmaktalar. Peki bu bilinmeyen numaralar neden ve niçin arama yapıyorlar? Detaylar haberimizde
Neden bu aramalar son birkaç hafta içinde son derece yaygın hale geldi.

+20, Mısır için uluslararası çevirme ülke kodudur .
 

Birçok Hintli - Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında - WhatsApp'taki uluslararası numaralardan istenmeyen aramalar ve mesajlar aldıklarını bildirdi. Bu aramalar ve mesajlar genellikle bilinmeyen numaralardan gelir ve kullanıcılar için hayal kırıklığı ve kafa karışıklığı kaynağı olabilir. Bu nedenle, siz de sürekli bu tür aramalar alıyorsanız, bu tür aramalar ve mesajlar alırsanız hemen yapmanız gereken beş şey:

-- Aramayı yanıtlama: Tanımadığınız uluslararası bir numaradan bir arama alırsanız, yanıtlamamak en iyisidir. Aramayı yanıtlamak sizi bir dolandırıcılık veya dolandırıcılığın kurbanı olma riskine sokabilir.

-- Mali çıkarlarla ilgili mesajlara yanıt vermeyin: Uluslararası bir numaradan ödül veya piyango kazancı gibi mali avantajlar sunan bir mesaj alırsanız, bu büyük olasılıkla bir dolandırıcılıktır. Bu mesajlara cevap vermeyin ve gerekirse WhatsApp'a bildirin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al