19 Mayıs Resimli Kutlama Mesajları ve Sözleri

Bağımsızlığı için ölümü göze alan millet, insanlık haysiyet ve şerefinin icabı olan bütün fedakârlığı yapmakla teselli bulur ve elbette esaret zincirini kendi eliyle boynuna geçiren miskin, haysiyetsiz bir millete nazaran dost ve düşman nazarındaki mevkii farklı olur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


19 Mayıs Atatürkü anma, genclik ve spor bayraminiz kutlu olsun.


Rica ile merhamet dilenmekle bir millet ve devletin şeref ve istiklâli kurtarılmaz. Türk milleti, gelecek nesiller için bunu unutmamalıdır. 19 Mayıs güven, sevinç, hareket günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletimiz çok büyüktür. Hiç korkmayalım. O, esaret ve aşağılığı kabul etmez. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk ). 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Zaferin büyüklüğü, savaşın çetinliği ile ölçülür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


Bağımsızlığı için ölümü göze alan millet, insanlık haysiyet ve şerefinin icabı olan bütün fedakârlığı yapmakla teselli bulur ve elbette esaret zincirini kendi eliyle boynuna geçiren miskin, haysiyetsiz bir millete nazaran dost ve düşman nazarındaki mevkii farklı olur. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun

Ey güzel ülkemin güzel yüzlü gençleri. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Milletin bağrında temiz bir nesil yetişiyor. Bu eseri ona bırakacağım, gözüm arkada kalmayacak. Zafer “Zafer benimdir” diyebilenlerindir. K. Atatürk 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


19 Mayıs ulusal egemenliğin başlangıç günüdür. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak ve bizden sonraki nesillere teslim etmenin en büyük görevimiz olduğunun bilincindeyiz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

Gençler, cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile, insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.


100 yıl önce tam da bugün bir kahraman ayak bastı Samsun’a, bir kurtarıcı. O gün güneş doğdu Türk milletinin üstüne. Anladık ki milletçe yeniden doğuyoruz. 19 Mayıs 1919 Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun..

Anahtar Kelimeler:
19 Mayıs Resimli MesajlarıSözleri Ve Kutlama Mesajları19 Mayıs Resimli Mesajlar19 Mayıs Resimli Sözleri19 Mayıs Resimli Kutlama Mesajları19 Mayıs19 Mayıs 191919 MAYIS 1919 DA NE OLDU19 MAYIS ATATÜRK SÖZLERİ19 MAYIS FOTOĞRAFLARI İNDİR19 Mayıs Ile Ilgili şiirler19 MAYIS İLE İLGİLİ SLOGAN19 Mayıs İle İlgili Sözler19 MAYIS KUTLAMA RESİMLERİ19 MAYIS MARŞI SÖZLERİ19 Mayıs şiirleri19 Mayıs Sözleri19 MAYIS SÖZLERİ 202119 MAYISLA İLGİLİ19 Mayıs Sözleri Ve MesajlarıRESİMLİEn Güzel 19 Mayıs Atatürk’ü AnmaGençlik Ve Spor Bayramı Kutlama MesajlarıEN GÜZEL 19 MAYIS MESAJLARI19 Mayıs Resimli Kutlama Mesajları Ve SözleriUzunKısaAnlamlı 19 Mayıs Mesajları Ve SözleriResimli 19 Mayıs Kutlama Mesajları19 Mayıs Kutlama Mesajları Resimli19 Mayıs Mesajları Sözleri 202119 Mayıs Mesajları Ve Sözleri19 Mayıs Kutlama MesajlarıEn Güzel 19 Mayıs Sözleri Resimli Mesajlar Kutlama Mesajları19 Mayıs Mesajları Resimli çoşkulu 19 Mayıs Kutlama Sözleri19 Mayıs Resimleri Kutlama Mesajları19 Mayıs Whatsapp MesajlarıHareketli 19 Mayıs Mesajları19 Mayıs Resmi Kutlama Mesajları19 Mayıs Yazıları KısaEn Güzel 19 Mayıs FotoğraflarıOndokuz Mayıs Kutlama MesajlarıAtatürk Un 19 Mayıs Ile Ilgili Sözleri19 Mayıs Mesajları Kısa Uzun SözleriEn Anlamlı 19 Mayıs Sözleri19 Mayıs Mesajları Ve Atatürkün SözleriAtatürk 19 Mayıs SözleriKutlama MesajlarıEn Güzel Resimli 19 Mayıs Mesajları19 Mayıs Mesajları 2021Resimli 19 Mayıs PaylaşımlarıRESİMLİ 19 MAYIS MESAJLARI VE SÖZLERİ2021 EN ANLAMLI 19 MAYIS MESAJLARI VE SÖZLERİEN ANLAMLI 19 MAYIS MESAJLARI VE SÖZLERİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol