Öğretmenlerden Yıl Sonu İstenilen Belge ve Formlar

1-Ders kesim raporu

2-Not fişleri (E okul çıktısı alınarak imzalandıktan sonra)

3-Yazılı kağıtları (I. ve II. dönem)

4-Performans görevi değerlendirme çizelgeleri

5-Ders ve Etkinliklere Katılım değerlendirme çizelgeleri

6-Öğrenci Gözlem formları

7-Ürün, ürün dosyası, gözlem formları (Teknoloji Tasarım öğretmenleri için)

8-Proje ödevi değerlendirme çizelgeleri

9-Sosyal Kulüplerin yıl sonu raporları

10-Rehberlik yıl sonu raporları

11- Her dönem ortak yapılacak sınavların yapılış usul ve esasları, soru şekilleri, konu ağırlıkları ve sınav tarihleri dönem başlarında belirlenir. Ortak sınav sonuçları, zümre öğretmenler kurulunda değerlendirilir ve rapor hâlinde okul yönetimine sunulur. (Madde 95 g bendi)

12-OGYE raporu (İ.Ö.Kurumları yönetmeliğinin 99. maddesine göre; Zümre öğretmenleri; öğretim yılını değerlendiren rapor düzenleyip OGYE Ekibine teslim ederler. Bu zümre raporları OGYE tarafından incelenip okul raporu haline getirilir).

13-Tatil adresi okul idaresine bildirilir.

14-Sınıf Defteri ve Sınıf Kitaplığı Listesi

15- Okul idaresince sene başında tutanak karşılığında verilen bilgisayarlar, tepegözler v.b demirbaşlarda okul idaresine tutanakla teslim edilir.

İÖO Yönetmelik Madde-40: Proje ve performans görevleri, öğretmence değerlendirildikten sonra öğrenciye iade edilir ve öğrenci tarafından ders yılı sonuna kadar saklanır.

Öğrencilerin hazırladıkları proje ve performans görevlerinin değerlendirilmesinde kullanılan dereceli puanlama ölçekleri de bir yıl saklanır.

Not: Tüm Değerlendirme çizelgeleri yazılı kâğıtları gibi 1. ve 2. dönem Yazılı kâğıtları gibi düzgün biçimde paketlenip üzerine gerekli bilgiler yazılarak okul idaresine teslim edlir.

Anahtar Kelimeler:
Yıl Sonu İstenilen Belge Ve FormlarÖğretmenlerden Yıl Sonu İstenilen Belge Ve FormlarÖğretmenlerden Yıl Sonu İstenilen BelgelerDers Kesim RaporuTATİL ADRES BİLDİRİMİYazılı Kağıdı Teslim TutanağıYAZ TATİLİ İÇİN İZİN DİLEKÇESİSENE SONU REHBERLİK FAALİYET RAPORUSINAV EVRAKLARI TESLİM TUTANAĞIKULÜP YIL SONU RAPORUİDAREYE TESLİM EDİLECEK RAPORLAR LİSTESİÖĞRETMEN DERS KESİM RAPORUDERS İÇİ PERFORMANS DEĞERLENDİRME ÖLÇEĞİPROJE DEĞERLENDİRME ÖLÇEĞİÖğretmenlerin Yıl Sonunda Yapması Gereken IşlemlerYıl Sonu İş Ve İşlemleri İlkokul Ortaokul LiseYıl Sonu İş Ve İşlemleriİlkokul Ortaokul LiseÖĞRETMENLERİN İDAREYE TESLİM ETMESİ GEREKEN YIL SONU EVRAKLARI VE İŞLEMLERİÖğretmenlerin Idareye Teslim Etmesi GerekenSene Sonu İstenilen Belge Ve FormlarYıl Sonu İdareye Teslim Edilecekler ListesiSene Sonu Teslim Edilecek Evraklar ÇizelgesiSene Sonu Is Ve İşlemleriYıl Sonu Evrak Teslim Tutanağı 2021Yıl Sonu Evrak Teslim Tutanağı 2022Yıl Sonu Evrak Teslim TutanağıEylül Ayında Yapılacak İş Ve İşlemlerDers Kesim Raporu 2021-2022Lise Ders Kesim RaporuMeb Yıl Sonu Işlemleri 2021-2022Meb Yıl Sonu Işlemleriöğretmenlerin Yapması Gereken Iş Ve Işlemler 2021 2022öğretmenlerin Yapması Gereken Iş Ve IşlemlerE-Okul Yıl Sonu Işlemleri 2021E-Okul Yıl Sonu Işlemleri 2022E-Okul Yıl Sonu IşlemleriSene Sonu Teslim Edilecek. Evraklar 2021Sene Sonu Teslim Edilecek EvraklarDers Kesim Raporu Lise

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol