2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Öğretmenlerin Sene Sonu Yapacağı İş ve İşlemler

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2022-2023 Eğitim öğretim yılı öğretmenlerin sene sonu yapacağı iş ve işlemler neler? Sene sonu öğretmenler hangi iş ve işlemleri yapabilir? Öğretmenlerin yıl sonunda yapması gerekenler neler? Öğretmenlerin yıl sonu yapacağı işlemlerin listesi

Öğretmenlerin yıl sonunda yapması gereken işlemler
Sınav notlarının girilmesi ve sonrasında kontrolü.
Sınava girmeyen öğrencilerin durumunun değerlendirilmesi. Geçerli mazereti varsa sınava tabi tutulması.
Ders ve etkinliklere katılım notlarının verilmesi (Her dersten en az 1 not verilecek.)
Öğrenci ürün dosyası notu (Görsel sanatlar dersi için),
Verilen not fişlerinin kontrolünü yapıp teslimi
Yıl sonu davranış notlarının girilmesi
Öğrencinin okuduğu tüm kitapların e-okula girilmesi
E-okulda ki karne öğretmen görüşü kısmının sınıf öğretmenleri ve sınıf rehber öğretmenleri tarafından doldurulması
Yıl sonu evrakları listesi
Yıl sonu ders kesim raporu
E-okul çıktısı halinde not fişlerinin kontrolü
I. ve II. döneme ait yazılı kağıtlarının
Performans görevi değerlendirme çizelgelerinin
Ders ve etkinliklere katılım değerlendirme çizelgelerinin
Öğrenci gözlem formlarının
Ürün, ürün dosyası, gözlem formları (Teknoloji Tasarım öğretmenleri için)
Proje ödevi değerlendirme çizelgelerinin
Sosyal Kulüplerin yıl sonu raporlarının
Rehberlik faaliyetlerinin yıl sonu raporları
Her dönem ortak yapılacak sınavların yapılış usul ve esasları, soru şekilleri, konu ağırlıkları ve sınav tarihleri dönem başlarında belirlenir. Ortak sınav sonuçları, zümre öğretmenler kurulunda değerlendirilir ve rapor hâlinde okul yönetimine sunulur. (Madde 95 g bendi)
OGYE raporu (OGYE: Öğrenci Gelişim ve Yönetim Ekibi) (İlköğretim Kurumları yönetmeliğinin 99. maddesine göre; Zümre öğretmenleri; öğretim yılını değerlendiren rapor düzenleyip OGYE Ekibine teslim ederler. Bu zümre raporları OGYE tarafından incelenip okul raporu haline getirilir).
Tatil adresi bildirim dilekçesi
Sınıf defteri ve Sınıf kitaplığı listesi
Okul idaresince sene başında tutanak karşılığında verilen bilgisayarlar, tepegözler v.b demirbaşlarda okul idaresine tutanakla teslim edilir.

Anahtar Kelimeler:
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Öğretmenlerin Sene Sonu Yapacağı İş Ve İşlemlerEğitim Öğretim Yılı Öğretmenlerin Sene Sonu Yapacağı İş Ve İşlemlerÖğretmenlerin Sene Sonu Yapacağı İş Ve İşlemleröğretmenöğretmenlerin Yapacağı Iş Ve Işlemleröğretmenlerin Yapacağı IşlerSene Sonu öğretmenlerin Yapması GerekenlerYıl Sonu öğretmenlerin Yapması GerekenlerYıl Sonu Yapılacakların Listesiöğretmenlerin Yıl Sonu Yapacağı Işlemler2022-2023 Eğitim Öğretim Yıl Sene Sonu Yapılacak İş2023 Yılı Sene Sonu Yapılacakların ListesiSene Sonu öğretmenlerin YapacaklarıYıl Sonu öğretmenlerin Yapacaklarının ListesiSene SonuYıl Sonu2022 2023 2. Dönem Sonu Öğretmen Ve İdarecilerYapılacak İşlerÖğretmenlerin Yıl Sonu Yapacağı İşlerSene Sonu İşlemleriYıl Sonu Yapılacak İş Ve İşlemler 2022 2023Yıl Sonu Yapılacak İş Ve İşlemlerMEBden Sene Sonu İş Ve İşlemleriSene Sonu Is Ve İşlemleriDönem Sonu Işlemleri OkulYıl Sonu E Okul IşlemleriYıl Sonu E Okul öğretmen Işlemleri2023 çıraklık Ne Zaman Başlıyor?2023 çıraklık Ne Zaman BaşlıyorÖğretmenler Için Okullar Ne Zaman Açılacak?Öğretmenler Için Okullar Ne Zaman AçılacakÇıraklık Okulu Ne Zaman Açılıyor1.dönem Sonu 20231. Dönem Sonu Işlemleri2. Dönem Sonu Işlemleri2023 Dönem Sonu İşlemleri Muhasebe Kaydıöğretmenlerin Yapması Gereken Iş Ve Işlemler2.dönem Sonu Yapılacak Iş Ve Işlemler 20232.dönem Sonu Yapılacak Iş Ve Işlemler 2024öğretmenlerin Yapması Gereken Iş Ve Işlemler 2022 2023

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

backlink Spor haberleri fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak