Irmaktan Geçerken At Değiştirilmez İlgili Kısa Kompozisyon

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Irmaktan geçerken at değiştirilmez atasözünün anlamı nedir? Irmaktan geçerken at değiştirilmez atasözüyle ilgili kompozisyon? Irmaktan geçerken at değiştirilmez atasözü ne anlama geliyor? Irmaktan geçerken at değiştirilmez anlamı nedir?
Bir işe başladığınıda yaptığınız o işi  değiştirmeyin, bir projenin ortasında hareket tarzınızı, planınızı veya liderinizi değiştirmeyin, uygun olmayan bir anda fikrinizi değiştirmeyin demektir.

Bir işi yaparken başarıyı daha da artırmak için kullandığımız yöntemlerde değişikliğe gidilebilir. Lâkin zaten yürümeyen bir işi düzeltmek için değiştirilen yöntem bizi daha da çıkmaza sokabilir. Bu atasözü de de zaten ona vurgu yapılmaktadır. Önemli olan uygun zamanda müdahale edebilmektir. Uygun zamanı yakaladığımız zaman değişiklik yapılabilir. Ya da en önemlisi henüz işe başlamadan yapacağınız işi, kullanacağınız yöntemi iyice artışını eksisini düşünerek hesap ederek ise başlamalı..

Yürütmekte olduğumuz bir işin ortasındayken yaptığımız işi sıkıntıya düşürecek bir metot, araç ya da gereç değişimlerinden uzak durmalıyız.

Aksini yaparsak işi tamamlayamadan zarar görebilir. Bu tip faaliyetler için uygun bir vakit kollanmalı ve değişimler uygun vakitlerde yapılmalı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol