Ölen Arkadaşının 6 Çocuğunu Evlat Edinen Kadının Başına Bakın Neler Geldi

Arkadaşının vasiyetini yerine getiren kadın büyük bir iyilikte bulundu. 

Üç çocuk annesi Stephanie en yakın arkadaşı Beth’in meme kanserine yakalandığını duyunca adeta yıkıldı.

Stephanie, tedavi süreci boyunca en yakın arkadaşının yanında oldu. Beth’in 6 çocuğu vardı ve duldu. Doktorlar kötü habere kadına verdiğinde aklına ilk gelen şey çocuklarına ne olacağı oldu.

Çocuklar tek başlarına ne yaparlardı? Ne yerlerdi? Ne içerlerdi? Onlara kim annelik yapardı?

Kadın en yakın arkadaşından büyük bir istekte bulundu.

Stephanie ve Donnie çiftinin üç çocuğu olmasına rağmen, Beth onlardan başına bir şey gelirse çocuklarını evlat edinmelerini istediğinde çift bir an bile tereddüt etmedi.

Stephanie, “Çocuklarına annelik etmem için beni seçti çünkü benzer karakterlerdeyiz ve çocuklarımızı benzer şekilde yetiştiriyoruz. Ben onun çocuklarını çok seviyorum o da benim çocuklarımı çok seviyor” dedi.


Ölüm döşeğindeki Beth, Stephanie ve Donnie çiftinden çocuklarına anne-babalık etmelerini istediği sırada kötüleşti. Çok fazla zamanı yoktu.

Arkadaşını son nefesinde de yanında olan Stephanie’nin çektiği acıyı tarif etmek imkânsızdı. Ancak çocuklar için güçlü durması gerekiyordu.


Arkadaşının çocuklarını da evlat edindikten sonra artık 9 çocukları oldu. Hem manevi hem de maddi olarak büyük bir değişiklik yaşanacaktı. Durumlarını uzun uzadıya düşündükten sonra Rachel Ray’e mesaj attılar.

Ailenin hikâyesini duyduktan sonra ünlü programcı sorumluluk aldı ve harika bir işe imza attı.

Aileye 90.000 dolar toplandı. İşte sürprizin haber verildiği o anlar:


Haberde de okuduğunuz gibi bazı ebeveynler gerçekte altın kalpli. İki ebeveyne hayatlarında başarılar diliyoruz. Hikâyeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13