Uzman Öğretmenlik Sınavından Sonra Neler Yapılacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Uzman Öğretmenlik Sınavından Sonra Neler Yapılacak?
Öğretmenlik meslek kanunu yönetmeliği yayınlandı. Uzman ve başöğretmenlik binlerce öğretmen, istenen kriterleri sağladıkları takdirde yazı sınavlara girecekler.
Peki uzman öğretmenlik yazılı sınavından başarılı şekilde çıkacak olan öğretmenler için, süreç nasıl işleyecek? Uzman öğretmenlik sınav sonrasında, neler yapılacak? Yazılı sınavda başarılı olan öğretmen, hemen uzman öğretmen unvanını alacak mı?
Uzman öğretmenlik yazılı sınavı 19 Kasım 2022 Cumartesi günü gerçekleştirilecek.
Sınav sonucu açıklanıp ve kesinlik kazandıktan sonra, gerek sınavdan muaf olanlar gerekse sınav esasına göre unvan alacak öğretmenlere, sınav sonucu açıklandıktan ve kesinleştikten sonra, 04 Ocak 2023 tarihinde sertifikaları ile birlikte, maaşlarında ve mali hakları ödenmeye başlayacak. 

Anahtar Kelimeler:
Uzman öğretmenlik şartlarıUzman öğretmenlik MaaşıUzman öğretmenlik Eğitimi Nasıl OlacakUzman öğretmenlik Eğitimi Uzaktan Mı OlacakUzman öğretmenlik Eğitimi Online Mı OlacakUzman Öğretmenlik SınavıUzman öğretmen Eğitimleri Yüz YüzemiUzman öğretmenlik Sınav Sonuçları AçıklandımıUzman öğretmenlik Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanacakUzman öğretmenlik Sınav TarihiUzman öğretmenlik Yazılı Sınav KonularıUzman Öğretmenlik EğitimleriUZMAN VE BAŞÖĞRETMENLİK EĞİTİM PROGRAMLARIUzman Ve Başöğretmenlik KariyeriÖğretmenlerdeUzman öğretmen Sınavı Ne ZamanBAŞÖĞRETMENLİK UZMAN ÖĞRETMENLİK SINAVIUzman öğretmenlik Ve Başöğretmenlik SınavıNasıl YapılacakUzman Öğretmenlik Sınavı Ne ZamanYazılı Sınav Sonucu Açıklandıktan Sonra Ne OlacakYazılı Sınav Ne Zaman AçıklanacakSınav Sonucu Ne Zaman AçıklanırYazılı Sınav SonucuYazılıUzman öğretmenMaaşlarMali HaklarYazılı Sınav Sonrasında Ne Zaman Mali Haklar Elde EdilecekYazılı Sınav Sonuçları Ne Zaman AçıklanırUzman öğretmenlik Yazılı Sınav Sonucu Ne Zaman AçıklanacakYazılı Sınav Sonucu Ne Zaman AçıklanacakSınav Sonrasında Ne Zaman Sertifika AlınacaUzman öğretmenlik Yazılı Sınav Sonrasında Neler OlacakUzman öğretmenlik Yazılı Sınavı Sonrasında Neler YapılacakUzman öğretmenlik Sınavı Sonrasında Neler YapılacakUzman öğretmenlik Yazılı Sınavı Sonrasında Neler OlacakUzman öğretmenlikUzman Öğretmenlik Sınavından Sonra Neler YapılacakUzman Öğretmenlik Sınavından Sonra Neler Yapılacak?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz