Sınav Kolay Açıklaması

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Öğretmenlik kariyer basamakları sınavı kolay olacak açıklaması yapmış sayın bakan.
Sayın bakana ve sınavı savunan yetkili sendikaya sormak istiyoruz!
Bakan, bakan yardımcısı, il ve ilçe milli eğitim müdürü belirlerken sınav mı yapıyorsunuz? "Proje okullarına öğretmen alırken sınav aklınıza geliyor mu?
Vizeler, finaller, KPSS, Adaylık Kaldırma Sınavları... Öğretmenler haddinden fazla sınava zaten tabi tutulmuştur. Mali haklarda bir miktar iyileştirme yapmak adına bir sürü pürüz çıkarılmasını anlamak mümkün değildir. 
Yetkili etkisiz sendika SENİNDE SINAVIN BU İŞTE! Sınavı savunan ama kolay olsun,baraj düşürülsün gibi trajik işleri seviyorsunuz .
Kolay sınav da zor sınav da sizin olsun. Türk Eğitim Sen kariyer basamakları sınavına karşıdır. Öğretmenlik TECRÜBE mesleğidir. Pek çok branşa ayrılan ve uygulama mesleği olan öğretmenlik sınavla ölçülemez. Örneğin, bir beden eğitimi öğretmeninin uzmanlığını test sorularıyla hiçbir zaman ölçemezsiniz. 

10 yıllık  öğretmen UZMAN,

20 yıllık öğretmen BAŞÖĞRETMEN  olmalıdır.

Muharrem Çolak

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı