Ocak Ayı Uzman ve Başöğretmen İlave Ödemesi Ne Kadar?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Ocak Ayı Uzman ve Başöğretmen İlave Ödemesi Ne Kadar?
 

2023 Yılı uzman ve başöğretmenlik ilave ödemesi ne kadar olacak? Ocak ayında uzman ve başöğretmen ilave ödemeleri ne kadar olur? 
 

Kasım ayında yapılacak olan uzman ve başöğretmenlik sınavını kazanan öğretmenler, 2023 Ocak ayında, ilave ek ücret alacaklar.
 

Unvan sahibi olan öğretmenlerin maaşlarında, ilave olarak artış yaşanacak. 
 

Peki uzman ve başöğretmenlere ne kadar ilave ek ücret ödenecek? Öğretmenlerin maaşlarında ne kadar artış olacak?
 

Uzman ve başöğretmenler için tazminat hesabı Ocak ayı itibariyle şu şekilde hesaplanacaktır?

Başöğretmenlik için tazminat hesabı
 

3.422-%120= 4.107 TL
 

Uzman öğretmenler için tazminat hesabı:

3.422-%60= 2.053 TL

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı