Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci : Gazeteci Fatih Tezcan Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Konfederasyonumuz kurumsal olarak Genel Başkanımız Önder Kahveci ise bireysel olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Milletinin kanla, irfanla kurduğu Cumhuriyetimizin değerlerine tam da 29 Ekim gününde galiz küfürler ve hakaretler eden sözde gazeteci Fatih Tezcan hakkında suç duyurusunda bulundu.
KAHVECİ: DEVLET DÜŞMANLARI HAK ETTİĞİ CEZAYI ALMALIDIR

 Genel Başkanımız Önder Kahveci, suç duyurusuna ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Bu ülke çok hain gördü ama bütün hainlere de hak ettiği cevabı verdi ki, bugün Cumhuriyetimizin 96.  Kuruluş yıl dönümünü gururla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Ali Kemallerin torunları ne yazık ki bugün de fıtratların gereğini yapıyor, Türk milletinin esaretten kurtuluşunu ve emperyalizmi dize getirişini hazmedemeyen hainler Atatürk’e ve devletimize kin kusuyorlar. 

Şunu biliyoruz ki, dışımızdaki düşmanlara gereken cevabı verdiği gibi Türk milleti içimizdeki hainlere de gerekli dersi verecektir.  Ancak, devlet ve Atatürk düşmanlarının hukuk çerçevesinde hak ettiği cezayı mutlaka alması ve bir asra yaklaşan devletimizin ilelebet payidar kalması için bizler üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirerek bu haysiyet yoksunu sözde gazeteci hakkında suç duyurusunda bulunduk. 

Türk milletinin mahşer-i vicdanında yargılanarak zaten en ağır cezayı almış olan bu şahsın hukuk çerçevesinde de hak ettiği cezaya çarptırılması, devlet düşmanlarına bir örnek olması bakımından en büyük arzumuzdur. 

Türk adaletine güveniyoruz. Türkiye Kamu-Sen olarak bu zihniyeti şiddetle protesto ediyoruz” dedi. 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol