24 Kasım 2019 Öğretmenler Günü İndirimleri belli oldu! Şok İndirimler Kampanyalar!

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Kasım ayının başlamasıyla birlikte öğrenciler için hem birinci tatil dönemi hem de Öğretmenler Günü telaşı yaşanıyor. Her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Gününde, öğrenciler ve veliler tarafından eğitimcilere hediye verilmesi adet haline gelmiştir. Bu nedenle, firmalar da öğretmenlere özel indirim kampanyaları düzenlemektedir. Öğretmenler, sevgi ve sabırla öğrencilerine yaklaşarak, onların hayata başarılı ve bilgili bir şekilde atılmasına yardımcı olmaktadır.

Türk Hava Yolları THY 24 Kasım öğretmenler gününe özel, iç hat seferlerinde seyahat edecek öğretmenlere ve beraberindeki eşi ve çocukları için yüzde 20 indirim yapacak

1- TÜRK HAVA YOLLARI MEB'de görev yapan öğretmenlere THY ve AnadoluJet tarafından uygulanan iç hat seferlerinde yapacakları seyahatlerde Miles-Smiles programına üye olmak şartıyla %20 indirim uygulanacak. Yapılan bu indirim öğretmenlerimiz ile birlikte seyahat eden eş ve çocukları için de geçerlidir.

İndirim 11 Kasım 2019-14 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerlidir. İndirim kampanyası YÖK'e bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ve aileleri için de geçerlidir. 

 Öğretmenlere verilecek en güzel hediye derslerde başarılı olmaktır. Bunun yanı sıra kadın öğretmenler için birer çiçek buketi de hoş bir jest olur. Öğrenciler, öğretmenlerinin kişisel özelliklerine uygun hediyeler seçmelidir. Sırf, hediye verme amacı ile hareket edilmemeli, onları mutlu etmenin yolları aranmalıdır. Trendyol firması tarafından 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel indirim kampanyası başlatıldı. Kışlık kıyafetlerden ayakkabılara, ütü masalarından takılara, kitaplardan ev aksesuarlarına kadar geniş yelpazedeki ürünlere indirim uygulanıyor. Ayrıca, Koton ve Defacto markalarında da öğretmenler günü hediye reyonları hazırlandı.

 Öğretmeninize kıyafet ya da ayakkabı alacaksınız, mutlaka ‘’değişim kartı’’ edinmelisiniz. Öğretmenler, eğitim sürecinin birebir içerisinde yer aldıkları için kalemleri de çok kullanmaktadır. Şık bir kalem kutusu da hediye edilebilir. Aynı şekilde, öğretmeninizin ilgi alanlarına yönelik kitaplarda satın alabilirsiniz. Türk Edebiyatçılarına ait şiir kitaplarından birer seçki hazırlayabilir, küçük notlar yazarak öğretmeninize jest yapabilirsiniz. Hediyeniz ne olursa olsun; öğretmeninize özel notlar yazmayı ve teşekkür etmeyi unutmamalısınız. 24 Kasım Öğretmenler Günü, onlara duyduğumuz minnet ve sevgiyi göstermemiz için önemli bir şanstır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol