İYEP Ne Zaman Başlayacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2022-2023 Eğitim öğretim yılı İYEP kursları ne zaman başlayacak? İYEP hangi tarihte başlar? İYEP hangi ayda başlayacak? İYEP ücreti ne kadar? İYEP nedir ve nasıl yapılır?
 İlkokullarda Yetiştirme Programı (İYEP), geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu senede yapılacak.

İYEP ilkokul 3'ncü sınıflarda uygulanmaktadır. İYEP sadece ilkokul 3'ncü sınıflarda uygulanıyor ancak diğer sınıflarda açılmamaktadır.

İYEP  Ekim sonu kasım başı gibi sınav yapılır. Kasım da kurslar  başlar. Öğretmenler haftalık 10 saate kadar İYEP yapabilmektedirler. Süreler modül modül değişim göstermektedir.

Tarih olarak kesin ve net bir tarih bulunmamaktadır. Ancak Ekim ayı gibi, 3'ncü sınıf öğretmen ve öğrenciler için sistem aktif hale gelecektir.

İYEP görevli öğretmen ücretleri ise, ders ücreti yani normal ders ücreti olarak ödenmektedir. 

İYEP görevli görevli ücretleri, diğer DYK gibi ödenmez.

Artı her ay için 0.5  ek hizmet puanı alıyorsunuz. Sınav yapılıyor sınıf seviyesi çok düşük öğrencilere İYEP kursu açılıyor. Bu bir kişi de olabilir beş kişi de olabilir. Türkçe ve matematik derslerinden kurs yapılıyor.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı