Project Galaxy (GAL) Token Nedir? Project Galaxy (GAL) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Project Galaxy bir Web3 kimlik bilgisi veri ağıdır. Açık ve işbirliğine dayalı bir altyapı üzerine inşa edilen Project Galaxy, Web3 geliştiricilerinin ve projelerinin daha iyi ürünler ve topluluklar oluşturmak için dijital kimlik verilerinden ve NFT'lerden yararlanmasına yardımcı olur.

Referans göstererek % 20 komisyon indirimli Binance üyeliği için TIKLAYINIZ

Web Sitesi: https://galaxy.eco/

Project Galaxy, tak ve çalıştır NFT modülleriyle zincir üzerindeki kimlik bilgilerine güç sağlayan izinsiz bir altyapı inşa ediyor.
Project Galaxy, küratörlerin zincir içi ve zincir dışı birden çok veri kaynağı aracılığıyla kimlik bilgilerini toplamasına olanak tanır.
Project Galaxy, geliştiricilere Uygulama Modülleri, Credential Oracle ve Credential API aracılığıyla kimlik bilgilerini kullanma yetkisi verir.

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLUP Project Galaxy (GAL) Token ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ


GAL, Project Galaxy'nin yerel yardımcı programı ve yönetim belirtecidir, aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir :
Yönetim : GAL token sahipleri, Project Galaxy DAO'nun yönetişim tekliflerine oy verebilir.
Ücretler için Ödeme : Galaxy'nin kimlik bilgilerini kullanmayı amaçlayan geliştiriciler, GAL cinsinden ücretlendirilir.
Küratörlük Kimlik Bilgileri : Küratörler, bir kimlik bilgisi veri seti değerini bildirmek için GAL belirtecini paylaşmaya teşvik edilir. Her kimlik bilgisi veri seti, orantılı olarak kimlik bilgisi paydaşları arasında bölünecek bir gelir akışı içerecektir.
Project Galaxy, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:
Kimlik Bilgisi Veri Ağı : Project Galaxy'nin altyapısı, aşağıdakiler dahil olmak üzere birden çok veri kaynağı aracılığıyla kimlik bilgilerine katkıda bulunan küratörleri destekler:
Zincir İçi Kimlik Bilgileri : Alt sorgu sorguları veya cüzdan anlık görüntüleri ile 7 farklı zincirden veri sağlayın
Zincir Dışı Kimlik Bilgileri : Galaxy'nin Twitter, Github veya Discord gibi entegre veri kaynakları aracılığıyla veri katkısında bulunun
Uygulama Modülleri : Project Galaxy, Web3 projelerinin daha iyi ürünler ve daha ilgi çekici topluluklar oluşturmasına yardımcı olmak için çeşitli uygulama modülleri sunar.
Galaxy OAT (On-Chain Achievement Token) : NFT rozetlerini gazsız bir katılım kaydı olarak topluluklara dağıtmak için bir çözüm.
Galaxy NFT : Kullanıcıları daha iyi ödüllendirmek ve etkileşimde bulunmak için toplulukların oyunlaştırılmış NFT kampanyalarıyla kimlik bilgilerini kullanmalarını sağlar.
Galaxy Vote : Toplulukların, özelleştirilmiş bir yönetim sistemi oluşturmak için Snapshot'ta kimlik bilgileri ve kimlik bilgilerine dayalı NFT'lerden yararlanmasına olanak tanır.
Galaxy Credential API : Geliştiriciler, Web3 LinkedIn, loncalar, oylama altyapısı, sybil saldırı önleme algoritmaları vb. oluşturmak için zincir dışı uygulamalarından gelen kimlik bilgilerini kullanabilir.
Galaxy Credential Oracle : Geliştiriciler, kredi puanlama, likidite madenciliği artırma, INO veya IDO için izin verilenler listesi vb. gibi özelleştirilmiş zincir üstü kullanım durumları için akıllı sözleşmelerden kimlik bilgilerini sorgulayabilir.
Galaxy ID : Galaxy ID, Galaxy Credentials'tan yararlanır ve bir Web3 LinkedIn gibi davranır. Galaxy ID, kullanıcıların Web3'te çoklu zincir/çok cüzdan kimliklerini temsil edecek evrensel kullanıcı adı olabilir.
Proje, 2 tur öz sermaye yatırımından toplam 10.16MM USD topladı. Hisse senedi destekçilerinin toplam %20,77 pay alması bekleniyor. Proje ayrıca, GAL toplam token arzının %5'inin 1,5 ABD Doları/GAL'den satıldığı Coinlist'te halka açık satış yoluyla 15 milyon ABD Doları topladı.

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLUP Project Galaxy (GAL) Token ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Referans göstererek % 20 komisyon indirimli Binance üyeliği için TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al