Joystick (JOY) Token Nedir? Joystick (JOY) Coin Geleceği

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Joystick (JOY) Token Drawshop Kingdom Reverse, NFT'ler, P2E ve GameFi öğelerinden oluşan DAO tabanlı bir Metaverse'dir. DKR World'de, Gacha Sözleşmesi aracılığıyla kendi NFT çekiliş makinelerinizi oluşturabilir, diğer küresel kullanıcılarla birlikte Land Festivals'in keyfini çıkarabilir veya Drawshop'unuzun stratejik operasyonu ile diğer kullanıcılarla rekabet edebilirsiniz! Ayrıca, kendi Arazinizi dekore etmek için kullanabileceğiniz kendi 2B noktalı Sanat Galerilerinizi oluşturabilirsiniz. DKR şu anda Kakao'nun küresel yatırım kolu olan Krust Universe tarafından finanse ediliyor. Projemiz, KRAFTON ve PATI oyunları gibi tanınmış şirketlerden birinci sınıf oyun geliştiricileri, oyun direktörleri ve blok zinciri geliştiricileri tarafından yönetilmektedir.

Joystick ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioBenSwap (SmartBCH)

Joystick.club, oyuncuların tokenize ödüller kazanmalarını sağlayan, büyüyen bir oyun alma ve oynama kitaplığı içeren arcade platformu kazanmak için mobil ve masaüstü ödemeli bir oyundur. Ödüller açık piyasada alınıp satılabilir veya NFT ödülleri için nakde çevrilebilir.

Joystick.club eski bir fikir üzerine yeni bir ekonomidir. Oyunculardan atari oyunları oynamak için en düşük ücret zincirlerinde 0,25 ABD doları kripto almak, yalnızca kripto para birimi için daha fazla fayda sağlamaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mikro işlemlerin gücünü de gösterir.

Token adı: Joystick
Token sembolü: JOY

Web sitesi: https://drawshop.io

Joystick (JOY) Token nereden satın alabilirim?

Joystick (JOY) Token Nasıl Satın Alabilirim

Joystick (JOY) Token NEREDEN ALINIR?

Joystick (JOY) Token şuanda Gate.io borsasında satılmaktadır.

GATE.İO KAYIT OLUP Joystick (JOY) Token ALMAK İÇİN (REFERANSLI)

https://www.gate.io/ref/4040784

BİNANCE REFERANS İNDİRİMLİ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz