Canlı Derste Mikrofonunu Açık Unutup Öğretmene Hakaret Eden Öğrenciye Hocasının Cevabı

Üniversite öğrencisi canlı ders esnasında mikrofonunu açık unutup karşısındaki hocasına hakaret etmesi Türkiye'nin gündemine düştü.
Özellikle sosyal medya bu olayla çalkalanıyor diyebiliriz. Uzaktan eğitime geçtiğimiz şu günlerde, milyonlarca öğrenci ve öğretmen canlı derslerle eğitim öğretim görüyor. Üniversite öğrencisi Tuba, canlı derste mikrofonunu açık unutup, üniversite hocasına "mal" kelimesini kullanıyor.
Tuba'nın bu hakaretine karşılık ise hocası, evet malım, mikrofonun açık Tuba diye cevap veriyor. 

Üniversite hocası uzaktan eğitimle verdiği ders sırasında öğrencilerine kendi yazdığı bir kitabı tavsiye etti. Bu esnada karşısındaki öğrencisi , birde kendi kitabını öneriyor mal diye cevap vermesi gündeme bomba gibi düştü. 
Kendi kitabını önermesinden sonra mikrofonu açık unutan "Tuğba" isimli bir öğrencinin hocasına verdiği cevap sosyal medyada gündem oldu.Söz konusu görüntülerde mikrofonun açık olduğunu unutan Tuğba'nın hocasına "Kendi kitabını öneriyor mal mı bu adam ya?" dediği duyuldu.
Öğretmen ise Tuğba'ya "Evet malım Tuğba, mikrofonun açık, terbiyesizlik yapma" şeklinde yanıt verdi.

Bu tarz olaylar içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde çok fazla gündeme gelmekte. O öğrencinin bir anlık dalgınlığıyla birlikte karşısındaki hocasına hakareti bu şekilde gündeme gelebilir
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol