Gönülleri Fetheden Sanatçı: ODTÜ Rektörü Şenlik Yapamayız Dedi Haluk Levent Devreye Girdi Ve

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ODTÜ rektörü şenlikleri iptal edince öğrencilerin yardımına yine Haluk Levent koştu. Büyük sanatçısın

Her sene düzenlenen Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası Bahar Şenliği bu kez rektörlük engeline takıldı. Rektörlükten yapılan açıklamaya göre, ODTÜ'nün mevcut teknik ve idari olanakları çerçevesinde gerçekleştirilmesinin mümkün olmadığını öğrencileri ile paylaştı. Bu haberin yayılmasının ardından kendisi de ODTÜ mezunu olan Haluk Levent, ODTÜ rektörlüğüne harika bir çağrıda bulunarak yine milyonların alkışını aldı. 

ODTÜ Uluslararası Gençlik Topluluğu tarafından düzenlenen ve 4 gün süren etkinliklerin bu sene 33.sü yapılacaktı. Her sene "Devrim Stadyumu"nda yapılan şenliği rektörlük, bu kez otoparkta yapılmasını teklif etti. Bu öneri kabul edilmeyince ODTÜ rektörlüğü şenlikleri iptal etme yoluna gitti.

ODTÜ Rektörlüğü Şenlik Yapamayız Dedi, Haluk Levent Yine Gönülleri Fethetti
Rektörlükten yapılan açıklama şöyle:

“Sevgili Öğrencilerimiz,

ODTÜ 33. Uluslararası Bahar Şenliği düzenlenmeleri ile ilgili Uluslararası Gençlik Topluluğu (UGT) ve ilgili diğer topluluklarla 22 Şubat, 27 Şubat, 26 Mart ve 8 Nisan 2019 tarihlerinde bir dizi toplantı yapılmıştır.

İlgili topluluklara Bahar Şenliği ile ilgili, üniversitemizin mevcut olanakları çerçevesinde, özellikle topluluklarımızın potansiyelini ve üniversitemizin uluslararası yönünü ortaya çıkaracak şekilde 24, 25, 26 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilmek üzere bir şenlik formatı önerilmiştir.

Söz konusu öneri, KKM Otopark alanının saat 22:00’ye dek ve KKM salonlarının mesai saatleri içinde topluluk standları ve etkinlikleri için kullanımı, otopark alanında Rektörlük olanakları ile kurulacak sahnede müzik topluluklarının sahne alması, Avusturya Elçiliği katkıları ile Avusturya’dan gelecek sanatçıların konseri, uluslararası öğrenci standlarının kurulması ve kermes talebinde bulunan toplulukların hazırlayacakları yiyecek standlarını içermektedir.

Yukarıda ayrıntıları verilen öneri, şenlik formatının geçtiğimiz yıllardaki hali ile kalması talebi ile UGT tarafından kabul edilmemiştir. Bu çerçevedeki şenliğin üniversitemizin mevcut teknik ve idari olanakları ile gerçekleştirilmesi mümkün olmadığından, 33. Bahar Şenliği’nin yapılamayacağını bilgilerinize sunarız.”

ODTÜ Rektörlüğü Şenlik Yapamayız Dedi, Haluk Levent Yine Gönülleri Fethetti
Bu açıklamanın üzerine ise Haluk Levent'ten harika bir çağrı geldi.


Haluk Levent

@haluk_levent
 Sayın ODTÜ rektörüne çağrımdır!
Ben eski okulumda konser vermeye hazırım. Bir- iki rock grubu da yanımda getiririm.. Bu festival olsun.
Valla para almayacağız ve ses-ışık tesisatını da kendimiz getireceğiz..
Haydi sayın Rektörüm!


Daha önce de onlarca sosyal sorumluluk projesine imza atan Haluk Levent, yine gönülleri fethetmeyi başardı. Haluk Levent'in çağrısına Pera grubu da eşlik etti.

https://storia.me/@White%20Rabbit/odtu-rektorlugu-senlik-yapamayiz-dedi-haluk-levent-yine-gonulleri-fethetti-1opj

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol