Muhabbet İçin Büyü


Eski İstanbul Büyücüleri ve Büyüleri : Muhabbet İçin Büyü.
Muhabbet için yukarıdaki tılsım bir bakır levha üzerine yazılır sevdiğinin ve anasının adı da aynı bakır levhaya yazılır. Bakır levha kızgın ateşe atılır. Sevdiği geldikten sonra hemen ateşten çıkarılır. Tılsım budur.

Muhabbet Büyüsü Bozma
Muhabbet büyüsü bozma genel olarak kötü niyetli kişiler tarafından talep edilir. Bu 3. Kişiler olmaktadır. Kıskançlık kötü bir duygu olmasına karşın maalesef bazı insanların içinde vardır. 2 kişinin arasının iyi olmasını çekemezler ve bu nedenle muhabbet büyüsünün etkisinin kalkmasını isterler. Fakat kimi zaman muhabbet büyüsü etkisini yitirse de insanlar anlaşmaya devam eder. Bunun nedeni aslında muhabbetin büyüsünün sadece gerçekleri görme konusunda yardımcı olmasıdır. Anlaşmazlıklar küçük şeylerde ortaya çıkar. Bu küçük şeyler ortadan kalkınca insanlar daha iyi anlaşır.

Muhabbet büyüsü bozma işlemleri de kimi zaman doğru sonuçlar ortaya çıkartabilir. İnsanlar sadece menfaatleri için muhabbet büyüsü yapıyorsa, bunun sonunda karşı taraf irade dışında kalabilir. Bunu tekrar sağlama anlamında muhabbet büyüsü bozmak son derece etkili olacaktır. Bu konuda Medyum Okşan hoca sizden yardımlarını esirgemez. Onunla iletişime geçmek de son derece kolaydır. Bu anlamda site de yer alan iletişim numarası üzerinden anında bizimle iletişime geçin.

Muhabbet büyüsü hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edin. Burada büyü seçenekleri, belirtileri, yapılışları ve detayları hakkında bilgiler vardır. Medyum Okşan hoca, uzman kimliği ile sizleri için yeni büyüleri incelemeye devam ediyor. Aynı zamanda sitemizde yer alan yorumlar sayfasını da referans olarak kullanabilirsiniz. En iyi ve en etkili büyüler hakkında sizlere en derin bilgileri vermeye devam edeceğiz. Diğer yazılarımızı da inceleme şansınız vardır.

Buradaki bilgiler net ortamından alınmıştır. Gerçekliği ve doğruluğu hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol