Kasko Poliçesi İptal Dilekçesi

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

……………………SIGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ. MÜDÜRLÜĞÜNE                                                                                                                                                                          

ANKARA

KONU: Kasko Poliçesi Sorunu

          E k-1 de fotokopisini sunduğum 2******2  müşteri numaralı ve 8455-K*******229-0-0 numaralı poliçenin sahibiyim.

           Poliçeden anlaşılacağı üzere 24.04.2008 tarihinde 7 ………..Sıgortacılık  Hizmetleri’ne başvuru yaparak poliçemi düzenlettirmiştim. O tarihte  7 ……….Sıgortacılık  Hizmetleri’ne  400 YTL elden ödeme yapmıştım. Bu ödemeyi takiben 30 gün içinde geri kalan 328,59  YTL  ödeyecektim. Bu nedenle tarafıma Ek-2 de sunduğum  728,58 YTL’lik  tahsilat makbuzu  verilmişti.  Bu tarihten sonra 

17 .05.2008 tarihinde  7 …….   Sıgortacılık  Hizmetleri’ne 328,59 YTL olan borcumu ödemek için gittiğimde ödeme yapabileceğim kimseyi bulamadım. Büro kapalıydı.  Daha sonraki tarihlerde de ödeme yapmış olduğum ve kalan parayı vereceğim şahısı yerinde  bulamadım. Kendisi çalışma ofisini terk etmişti.

         Daha sonra N…. U……..’u telefonla ardım. Kalan borcumu ödemek istediğimi belirttim. Kendinin O anda İzmit’te olduğunu , parayı  Gölcük’te  ………Otopark büfesine bırakmamı istedi. Ödeme yaptığımı kanıtlayamayacağımı düşünerek parayı oraya teslim etmedim.Daha sonra kendisi benimle  ……….. Bilgisayar kurumunun bilgi işlem merkezinde buluştu. Parayı elden almak istedi. Kendi yazıhanesinin de açık adresini vermediği için ,  ben de parayı ona vermedim. Bana verdiği adres (…………  Turizm arkası ………. Dürüm Üstü 3. Katta) idi. Adres veriş şeklini gayrı resmi buldum. Bu süreçte güvensizliğim başladı.

         Bu  olayla karşılaşınca kurumunuza ait 0312,****** 1 numaralı telefondan sorunumun çözümü için aradım. Genel merkezinizi de aradım. Aradığım telefondan aldığım cevap, beni oldukça şaşırttı. Çünkü telefonda benim sadece 128.58 YTL ödeme yapmış olduğum  bildirildi. Şimdi benim  ödediğim paranın   ( 400-128,58=271,42  )    271,42    YTL si nerede? Neden ödediğim 400  YTL paranın tamamı kayıtlara geçmemiş? Yanı ben şu anda 271,42  (ikyüzyetmişbirYTLkırikikuruş) parama dair kayıp yaşamış durumdayım.

        Aradığım telefonlarınızı ve tarihlerini  ayrıntı faturalarım gelince tarafınıza bildireceğim. Daha sonraki  süreçte Ek-3 deki  ………….SIGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  LTD. ŞTİ.’den 26.05.2008 tarihinde 728,59 YTL kurumunuza borcum olduğuna dair tahsilat durumu kaydı geldi. Yanı hiç ödeme yapmamış durumunda gösterilmekteyim.

        Açıkladığım durumları yaşadığım olumsuzluklar ve kurumunuzdan aldığım çelişkili bilgilerden dolayı kurumunuza güvenim sarsılmıştır.    

          Belirttiğim nedenlerden dolayı en kısa sürede poliçemin feshedilmesini, tarafınıza yapmış olduğum ödemelerin poliçenin geçen süresinden arta kalan kısmının tarafıma ödenmesini  ve bu konuda tarafıma kesin  bilgi verilmesini istiyorum.

           Gereğinin yapılmasını  saygılarımla arz ederim.

                                                                                                           09.06.20...                                                                                                      …………………….

Adres: …………………….3      Değirmendere/KOCAELİ

           Tel:***************

 Ek-1:  2******2 müşteri numaralı ve 8455-K**********9-0-0 numaralı poliçe

Ek-2: 7 …….Sıgortacılık  Hizmetleri’nden 24.04.2008 tarih ve 0169 nolu tahsilat makbuzu

Ek-3:   ………..Sıgorta Aracılık Hizmetleri  Ltd. Şti.’den  Poliçe tahsilat durumu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al