Bir Profesör Daha Corona Virüsü Yüzünden Hayatını Kaybetti

Değerli Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu'nun hayatını kaybetmesinin ardından bugün bir değerli ismi daha corona virüsü yüzünden kaybettik. Corona virüsü salgını yüzünden bir doktor daha hayata veda etti. Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Prof. Dr. Feriha Öz’ü corona virüsü yüzünden hayatını kaybetti

Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’nun koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirmesinin ardından, virüse yakalanan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi emekli öğretim üyesi patoloji uzmanı Prof Dr. Feriha Öz yaşamını yitirdi. Feriha Öz emekli olduktan sonra Edirne’de yerleşmişti.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Gönen, sosyal medya hesabında Öz'ün yaşamını yitirdiğini duyurdu. 

Patoloji Dernekleri Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Kemal Bakır da yaptığı açıklamada, “Değerli meslektaşlarım, Tüm patoloji camiasına bilimsel yanı ile katkı sunmuş, sosyal yanıyla da hepimize dokunmuş ve her zamanki güler yüzüyle bizlere moral vermiş değerli hocamız Prof. Dr. Feriha Öz’ü kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Allahtan rahmet diliyoruz. Tüm yakınlarına ve patoloji camiasına baş sağlığı diliyoruz. Bizleri yetiştiren hocamızın yolundan yürümeye devam edeceğiz” dedi. 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde görevli Cemil Taşçıoğlu da dün koronavirüsten hayatını kaybetmişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13