Yılın Öğretmeni Arnavutköy’den Çıktı

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Yılın öğretmeni belli oldu. Arnavutköy Hadımköy TOKİ AİHL Kimya Öğretmeni Mehmet UYSAL yılın öğretmeni seçildi. 160 Bin öğretmeni temsilen külliyede Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından ağırlandı

Uysal öğretmen, Çankaya Köşkün'de Sayın Başbakanımız Bin Ali YILDIRIM tarafından, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde TBMM Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN tarafından, Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ ve Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN tarafından Milli Eğitim Bakanlığı'nda kabul edildi.

81 İl 81 İyi Örnekler Sergisinde Yer Aldı

Mehmet UYSAL,  Millli Eğitim Bakanı Sayın İsmet YILMAZ, Müsteşar ve Müsteşar Yardımcılarının yanı sıra ODTÜ, Gazi, Hacettepe Üniversitelerinin öğrencilerinin katıldığı sergide konuşma yaptı ve beğeni aldı.

Başbakanımız Sayın Bin Ali YILDIRIM Uysal Öğretmenin Babasını Telefonla Aradı

Çankaya Köşkü'nde  verilen kayvaltıda Sayın Başbakanımız Uysal öğretmenin babasını telefonla arayarak tebrik etti. Uysal öğretmenin babası telefonun ucundaki kişinin başbakan olduğunu görünce  şaşkınlık içinde tarifsiz bir mutluluk yaşadı.

Etkinliklerin Finali İstanbul Boğazı'nda Yapıldı

Uysal öğretmen Ankara'da 1 hafta boyunca sanatsal ve kültürel faaliyetlere katıldı. Etkinlikler 2 gün de İstanbul'da sürdü ve İstanbul Boğazı'nda verilen yemekle son buldu.

Uysal Öğretmen, "Rüya gibi bir haftaydı. Alllah devletimize ve milletimize zeval vermesin." cümleleriyle memnuniyetini belirtti.

İstanbul'da Nasıl Yılın Öğretmeni Nasıl Seçildi?

İstanbul’da çalışma ve projeleriyle takdir edilmiş  öğretmenler İl/İlçe Değerlendirme Kıstasları dikkate alınarak her ilçeden 3 temsilci öğretmen seçildi. 39 ilçeden gelen 117 öğretmen İl Değerlendirme Komisyonu tarafından yeniden değerlendirildiler, değerlendirme sonucunda Uysal öğretmen 99 puanla İstanbul'da yılın öğretmeni seçildi.

Kaynak: http://www.okullarinsesi.com/yilin-ogretmeni-arnavutkoy-den/5201/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol