Sosyal Medyadan Teşekkür Ayarını Fazla Kaçıran Okul Müdürü Görevden Alındı

Okul müdürlüğüne atanan öğretmenin sosyal medyada paylaştığı teşekkür listesi görevden alınmasına sebep oldu. Öğretmenken okul müdürlüğüne terfi ettiği için yardımlarından dolayı sosyal medyada isim listesi paylaşan okul müdürü, yaptığı paylaşım sonrası görevinden alındı. 
Antep’te Şahinbey Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne atandıktan sonra kendisine destek olan AKP’li isimlere sosyal medyadan teşekkür eden ve eski AKP Antep Milletvekili Şamil Tayyar tarafından gündeme getirilen Hüseyin İnal, görevinden alındı.

Samiye Teymur Emine Ulusoy İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Hüseyin İnal, Şahinbey Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne atandı.

İnal, göreve başlamasının ardından sosyal medyadan bir paylaşım yaparak kendisine destek olanlara teşekkür etti. Eski AKP Antep Milletvekili Şamil Tayyar ise teşekkür yazısını, “Müdürüm tebrik ederim, hayırlı olsun, çorbada benim de tuzum olsun isterdim ama haber vermedin” notuyla paylaşmıştı.

tesekkur-un-ayarini-kacirip-torpil-listesini-paylasan-okul-muduru-gorevden-alindi-672844-1.

Kaynak: https://www.birgun.net/haber/tesekkur-un-ayarini-kacirip-isim-listesi-paylasan-okul-muduru-gorevden-alindi-283340?fbclid=IwAR2eIgKKIhBpEuXcKR_40zXBs-bSr22JMCjZFqIJzcBBI9qhs5XJekyaBUc

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol