Öğrencileri Mutlu Etmek Adına Üniversite Öğrencileri Köy Okullarının Kapılarını Çizim Yapıp Boyadı ve Öğrencilere ilk Yardım Eğitimi Verdi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi , Emin Gülmez Grafik Tasarım ve Bucak Sağlık Yüksek Okulu Acil Yardım ve Afet Yönetimi,  Sağlık ve Yaşam Bilimleri Topluluğu, Bucak Karapınar köyü ve Karapınar ilkokulunda eğitim gören öğrencileri mutlu etmek adına , köy okullarının kapılarına çizim yapıp boyadılar. 
 

Öğrencilerin gönüllü olarak katıldığı ve masrafların Üniversite tarafından karşılanan projede 1. sınıf Grafik Tasarım öğrencileri ve 2. sınıf Acil Yardım ve Afet Yönetimi (AYAY) öğrencileri yer aldı. 

Okul kapılarının boyanmasının yanı sıra,  2. sınıf Acil Yardım ve Afet Yönetimi (AYAY) öğrencileri, köy okullarında eğitim gören ilkokul öğrencilerine ilk yardım eğitimi verdi.

Bu projede yer alan Dr. Öğr. Üyesi Soner Dönmez, Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Zeki Yıldırım, Birde Dr. Öğr. Üyesi Nurten Terkeş hocalarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. 

Handan Taşgın

Ogretmen Sitemiz.com Özel Haberidir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13