Neredeyse Hiç Kimsenin Bilmediği Ekrem İmamoğlu Ve Fatih Portakal'ın Üniversite Yıllarına Dayanan Dostlukları

31 Mart yerel seçimlerinde neredeyse en popüler olan henüz mazbatasını almasada Belediye başkan adaylarından oyların en çoğunu alan Ekrem İmamoğlu ve gazeteci televizyoncu Fatih Portakal üniversite yıllarına dayanan arkadaşlıkları ortaya çıktı. İşte Portakal ve İmamoğlu'nun arasındaki dostluğa dair gerçekler
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini rakiplerinin önünde tamamlayan Ekrem İmamoğlu'nun eski bir Twitter paylaşımı ortaya çıktı. Fotoğrafta İmamoğlu ve Portakal birlikte poz vermişler. İşin dikkat çeken kısmı ise iki ismin dostluğunun çok öncelere dayanması.

İki isim de İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu.
Aynı bölümü okuyan iki ünlü isim bir süre aynı evi paylaşmış.
Hatta İmamoğlu 2009 yılında Beylikdüzü Belediye Başkanı olarak seçildiğinde kendisinin ilk ziyaretçilerinden biri de Fatih Portakal olmuştu.
Çiçeği burnunda başkan ise  "Fatih Portakal, üniversitede oda arkadaşlığı yaptığım değerli bir dostumdur. Kendisiyle dostluğumuz yıllardır devam ediyor.” açıklamasında bulunmuştu.
Portakal on yıl önce eski ev arkadaşına üniversite yıllarında çekildikleri bir fotoğrafı hediye edince İmamoğlu duygulanmıştı.


Ayrıca iki eski dost 2013 yılında bir internet sitesinin düzenlediği "Yılın En İyileri" ödül töreninde de bir araya gelmişti.
Fatih Portakal ödülünü İmamoğlu'nun elinden almıştı.

Onedio.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol