İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 47.767 Personel Alımı Yapılacak.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden 10 binlerce ilkokul mezunu personel alımı gerçekleştirilecek. Adaylarda istenen özellikler ve başvuru şartlarının neler olduğu haberimizin detaylarında bulabilirsiniz

İstihdama en büyük destek veren kurumların arasında yer alan Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden binlerce personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu 47 bin 767 personel alımı yapılıyor. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden giriş yaparak
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden binlerce personel alımı yapılıyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu 47 bin 767 personel alımı yapılıyor.  Bu ilanlara başvuru yapacak olan adaylar işlemlerini e-Devlet ile giriş yaparak gerçekleştireceklerdir.

BAŞVURU DETAYLARI

Bunun yanı sıra adaylar ilanın yayımlandığında İŞKUR İl Müdürlüğü aracılığı ile de yapabileceklerdir. Adaylar ilan numarasını kayıt ederek İl Müdürlükleri aracılığı ile şahsen başvuru da bulunabilirler.

EN ÇOK ALIM YAPILAN POZİSYONLAR

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında en fazla personel alımı yapılacak pozisyon beden işçisi olarak görülüyor. Yayımlanan ilan kapsamında 6 bin 943 beden işçisi, 504 büro memuru, 766 çağrı merkezi personeli, 330 elektrikçi, 833 kasiyer, 1.129 konfeksiyon işçisi, 1974 makineci alımı yapılıyor. Bu kadroların dışında birçok pozisyon için de personel alımı gerçekleştiriliyor.

ARANAN ŞARTLAR


 
Bu ilanlara başvuru yapacak olan adayların genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapacak olan adaylar genel şartlara haiz olacak ve bunun ardından her pozisyon için belirlenen özel şartlara da haiz olacaklardır. Buna göre adaylarda aranan genel şartlar şöyle:

Türkiye iş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Emekli ve malul aylığı almıyor olmak,

Öğrenci olmamak (Açık öğretim ve açık lise öğrencileri hariç)

Aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu yönlendirilerek ilanların detaylarını görüntüleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlanların Detayları İçin TIKLAYIN.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol