İlkay Öğretmenin Ölümünün Ardından Filmlere Konu Olacak Trajedi Çıktı

Kendisini öldürmesi için tuttuğu kiralık katil İlkay öğretmene aşık olunca bu işten vazgeçirmeye çalıştı ama İlkay öğretmen kendisini öldürtmekte kararlıydı. Kiralık katilin ifadesi ortaya çıktı ve ifadesinin her bir ayrıntısının gerçekten dram olduğuda ortaya çıktı

İstanbul Kartal'da bir ilkokulda öğretmenlik yapan İlkay Sivaslı 10 yıldır ilişki yaşadığı kişiyle evlilik hayalleri suya düşünce kendisini öldürmesi için kiralık katil tuttu. Kiralık katil de öğretmen İlkay Sivaslı’ya aşık olunca 24 gün öldürmedi. İlkay Sivaslı’nın ısrarı üzerine tetiği çeken kiralık katil Adana’da yakalanırken, filmlere konu olacak trajedi ortaya çıktı.
,Kartal'da bir ilkokulda öğretmenlik yapan İlkay Sivaslı (41) isimli kadın yaklaşık 10 yıldır evli olan İ.E. ile (40) ilişki yaşıyordu. İlkay Sivaslı ilişki süresi boyunca sevgilisi İ.E. için kredi çekerek borca girdi. Borçlarını ödeyemeyince Pendik Kavakpınar Mahallesi’nde Tacikistan uyruklu üç kadın ile yaşamaya başladı.

KENDİSİ İÇİN KİRALIK KATİL TUTTU
İlişkisini sürdürmek isteyen İlkay Sivaslı sevgilisi İ.E.'den kendisi ile evlenmesini istedi. İ.E. ise ayrılmak istediğini söyleyerek İlkay Sivaslı'yı borçları ile baş başa bıraktı. Bu durumu kabullenmeyen İlkay Sivaslı ise kendisini öldürtmek için yaklaşık bir ay önce internet üzerinden kiralık katil tuttu.

ÖLÜM ŞARTLARI KOYDU
İlkay Sivaslı kendisini öldürmesi için tuttuğu kiralık katil Tanju D.'ye 5-6 bin lira vererek görüşme ayarladı. Görüşmede İlkay Sivaslı kendi ölümüyle ilgili kiralık katile bazı şartlar sundu. Şartlar arasında İlkay Sivaslı arkadaşlarının yanında ve boğularak öldürülmeyecekti.


KİRALIK KATİL KURBANINA AŞIK OLDU
Bir süre sonra Tanju D. ise kurbanı İlkay Sivaslı'ya aşık olunca kendisini bu düşüncesinden vazgeçirmeye çalıştı. İlkay Sivaslı ise “Ben artık yaşamak istemiyorum, beni öldür” diyerek Tanju D.'ye baskı yapmaya başladı.

ÖNCE ÖLDÜRDÜ SONRA HASTANEYE GÖTÜRDÜ
Israr üzerine Tanju D. yanındaki silahla 21 Nisan günü İlkay Sivaslı’yı evinde vurdu. Daha sonra sağlık ekiplerini arayan Tanju D. vurduğu İlkay Sivaslı'yı hastaneye götürdü. Kendisini İlkay Sivaslı'nın yakını olarak tanıtan Tanju D. Sivaslı'nın ölümü üzerine Adana'ya kaçtı.


KİRALIK KATİLİN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri kiralık katil Tanju D.'yi Adana'da gözaltına alarak İstanbul'a getirdi. Sorguya alınan Tanju D. ifadesinde, “İlkay Sivaslı beni kendisi öldürmem için kiraladı. Kendisinden 5-6 bin lira gibi bir ücret aldım. Bir süre sonra İlkay Sivaslı'ya aşık oldum. Kendisini vazgeçirmek istesem de ısrar etti. Ben de olayı gerçekleştirdim” dediği öne sürüldü.

Tugay SADAY

Kaynak: Sözcü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13