İki Öğrenci Kütüphanesi Olmayan Okullar İçin Bağış Kampanyası Başlattı

2 Ortaokul öğrencisinden örnek bir davranış geldi. İki arkadaş kütüphanesiz okul kalmasın sloganıyla yollara düşüp, kütüphanesi olmayan okullara bir kitapda sen bağışla adlı kampanya başlattı

Ortaokul öğrencisi olan iki arkadaş Yağmur Demirtaş ve Işık Asya Şen, kütüphanesi olmayan okullar için 'bir kitap da sen bağışla' diyerek kitap bağış kampanyası başlattı.
"Çölümüze Yağmur, Gecemize Işık Olun" sloganıyla yola çıkan iki arkadaş, kitap yardımı bekleyen okullara el uzatmayı amaçlıyor. Bu yolda tüm desteklerin onlar için çok değerli olduğunu vurgulayan Demirtaş ve Şen arkadaşlar, tüm yardımseverlerin kendilerine kitap temin etmelerini ve temin edile bu kitapları ise ihtiyacı olan okullara bağış kapsamında ileteceklerini ifade ettiler.
Sosyal medya hesapları olan 'kitapbagisimilas' üzerinden tüm bağışçılar ile iletişim halinde olduklarını belirten iyilik abidesi iki arkadaşın bu kampanyası; Mart ayı sonunda tüm bağış yapanlarla birlikte Milas Atapark'ta yapılacak olan bir buluşma ile son bulacak.

WhatsApp Image 2020-02-08 at 16.07.21.jpeg

WhatsApp Image 2020-02-08 at 16.07.21 (1).jpeg

Alıntı: https://www.gunaydinmilas.com/milas/22922-kutuphanesi-olmayan-okullar-icin-yola-ciktilar?fbclid=IwAR0fkZHM3bqeeArFTz_wpwDOZe9mTohYwp2Q-OUMSpaVk3wa7Px787z10ZE

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13