Hamile Kadının Boynundaki Detaya Dikkat!

Hamile bir kadın o anlarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektiriyor. Kadının boynundaki detay ise bu fotoğrafların acı gerçeğini ortaya koyuyor

Mart 2016’da Allen Jacobs isimli polis memuru 17 yaşındaki bir genç tarafından silahlı saldırı ile öldürüldü. Jacobs birkaç aylık hamile eşini geride bıraktı. Jacobs’ın Lennox ismini koymak istediği kızı temmuz ayında dünyaya gelecekti. Meghan eşi Jacobs’a itafen, en iyi arkadaşı Jessie Ellex ile Babalar Günü’nde fotoğraf çektirerek sosyal medyada paylaştı. Ancak Meghan fotoğraf çekimi sırasında eşinin iş arkadaşlarının da orada olacağından habersizdi.


Mart 2016’da Allen Jacobs adlı polis memuru görev başındayken öldürüldü. Bütün iş arkadaşları şoktaydı ve Jacobs’un birkaç ay sonra kızı dünyaya gelecekti. Jacobs ve iş arkadaşı 17 yaşındaki çete üyesini teslim olması konusunda ikna etmeye çalışırken birden çatışma başladı. 17 yaşındaki genç polisi öldürüp kaçtıktan sonra intihar etti.Babalar Günü’nde Meghan eşine ithaf amaçlı fotoğraf çektirmek istedi. Meghan’ın çocukluk arkadaşı Jessie Ellex, Meghan’ın karnını ve üzerine giydiği anlamlı tişörtün fotoğrafını çekmek için oradaydı.Meghan’ın birkaç fotoğrafında eşinin rozetini sıkıca tuttuğu görülüyor. Yine Meghan eşinin rozetini kolyesine takarak eşinin anısını yaşatmak istedi.


Fotoğraflara birden tanıdık yüzler katıldı. Jacobs’un iş arkadaşları Meghan’ı şaşırtarak fotoğraflarda yer alıp alamayacaklarını sordular. İş arkadaşlarının eşini fotoğraflarda yalnız bırakmak istemediler.

Fotoğrafçı Jessie Ellex, “Meghan eşinin iş arkadaşlarının fotoğrafta yer almasından gurur duydu. Eşi artık yanında olmadığından, Meghan’ı koruma görevi Jacobs’un iş arkadaşlarına düşüyor,” dedi.Meghan, telefonunda kayıtlı olan eşinin fotoğrafıyla beraber fotoğraf çektirdi.

Ellex, “Jacobs’u fotoğraflara dahil edebilmek için bilgisayar ortamında iki gün zaman harcadım. En iyi fotoğraflardan biri de o oldu,” dedi.


Lennox, temmuz ayında dünyaya gelecek. Anne Meghan, kızını büyütürken babasının hatıralarının her daim yanlarında olmasını istiyor.


Lennox babasını hiçbir zaman tanıyamayacak olsa da, babası her zaman onun kalbinde olacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol