Halkın Sanatçısı, İyi Yürekli Büyük İnsan Haluk Levent, Gazeteci Metin Cihan'ın Çocuğunun 1 Yıllık Okul Masrafını Karşılayacak

Haluk Levent, Metin Cihan'ın çocuğunun okul masraflarını üstlendi
Sanatçı Haluk Levent, gazeteci Metin Cihan'ın çocuğunun bir yıllık okul masraflarını üstlendi.
Giresun'un Eynesil ilçesinde Rabia Naz Vatan'ın ölümüyle ilgili süreci başından beri takip eden ve duyurulmasını sağlayan Metin Cihan, yaşadığı sorunlardan dolayı yurt dışına çıkmak zorunda kaldığını açıklamıştı.

Sanatçı Haluk Levent, Metin Cihan'ın bu durumuyla ilgili yayınladığı sosyal medya paylaşımında, "Daha önceki twieet'lerine bakmadım. Beni ilgilendirmiyor. “Beni bir babanın hakkını arayan adamın” başına gelenler ilgilendiriyor. Seni yurtdışında yalnız bırakmayacağım. İş se iş bulacağız. Yanında olacağım" ifadelerini kullandı.

Metin Cihan ise kendi sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda çocuğunun bir yıllık okul masraflarının Haluk Levent tarafından karşılanacağını ifade etti. Cihan sosyal medya üzerinden, "Bu değişik iyi insan @haluklevent çocuğumun bir yıllık okul masrafını üstlendi. Bilin istedim. Toparlayınca ben de başka bir çocuk için aynısını yapmak istiyorum" dedi.

Cumhuriyet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol