Eşiyle Birlikte Okulu Temizleyen Öğretmenin Görüntüleri Sosyal Medyada Olay Oldu

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü dahil olmak üzere bir çok yerde yer alan fotoğrafların öyküsü insanın içini ısıtacak bir hikayeye sahip. Bu koca yürekli öğretmen arkadaşımızı canı gönülden tebrik ediyoruz

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde öğretmen Samet Üçler, görev yaptığı okulu eşi Zehra Üçler ile birlikte temizledi. Çiftin okulda temizlik yaparken görüldüğü fotoğraflar, sosyal medyada beğeni alırken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de resmi sosyal medya hesabından öğretmen ve eşine teşekkür etti.
Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde öğretmen Samet Üçler, görev yaptığı okulu eşi Zehra Üçler ile birlikte temizledi. Çiftin okulda temizlik yaparken görüldüğü fotoğraflar, sosyal medyada beğeni alırken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de resmi sosyal medya hesabından öğretmen ve eşine teşekkür etti.

Okulunu eşiyle birlikte temizledi, sosyal medyada ilgi odağı oldu
İlçeye 45 kilometre uzaklıktaki kırsal Bahçe Mahalle’sinde bulunan ilkokulda görev yapan öğretmen Samet Üçler, öğrencilerini temiz dersliklerde karşılamak istedi. Bu amaçla da eşi Zehra Üçler ile birlikte okulu temizledi. Çift temizlik yaparken çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Öğretmen ile eşinin bu davranışı, kısa sürede binlerce kişiden beğeni aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de resmi sosyal medya hesabından çifte teşekkür etti.

DHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Emin Can 2 yıl önce

Zamanin birinde de boyle yapan bir okul mudurune devleti kucuk dusurmekten sorusturms acmislardi